Оцветяващи масла и вакса за паркет

  • 966
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 410
Здравейте, интересувам се дали някой е оцветил паркета си с оцветяващите масла OSMO. Използвали ли сте техните вакси за паркет, пише, че са безвредни, което е хубаво, но дали са устойчиви на вода и др. течности. Прочетох инфото в сайта им, където много ги хвалят, разбира се. Аз искам, обаче, някой, който ги е ползвал да сподели дали си струват парите, дали е лесна после поддръжката и всичко друго, за което се сетите.
Ето сайта:
http://www.phivex.com/oil.htm
Много ще съм благодарна, ако някой сподели впечатления за тях или за др. оцветяващи дървото продукти....че така се забърках какво да избера ooooh!

# 1
  • Мнения: 368
В спалнята преди ремонта имахме паркет от старите и го оцветихме син стана добре - общо взето малко повече се напластява за да стане еднакъв цвета /иначе е устойчив/, но чесно да ти кажа не си спомням каква марка беше, а май въпроса ти е специално за OSMO.

# 2
  • София
  • Мнения: 410
Vailets, много благодаря за инфото. Всякаква информация ще ми е полезна. Искам да те питам дали лесно се поддържа такъв паркет, дали остават следи от вода, защото ако ще му трепера толкова-мерси.

Общи условия

Активация на акаунт