Косата ми плаче за промяна, избрах си нещо

  • 1 846
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 714
 Косата ми израстна и се съживи до такава степен, че е време отново да я подложа на промени. Харесах си нещо в нета, при все че няма как да го покажа на фризьора и не си харесах нищо от неговите списания, как да му обясня че искам това

 Аз самата се чудя кичури ли са или едиН-единствен цвят, който ми е трудно да определя. В друга тема едно момиче питаше за това как изглежда лешника като цвят, този прилича но не мисля че е  TiredПомогнете малко, моля  Hug

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 12:59 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 2 152
Кас, ми тва си е русо някакво...Не е пепеливо, а по-скоро тъмно,златно русо newsm78
май има кичури,един два тона по-светли от косата

Само не ми казвай, че искаш и такава прическа Crazy


Офф - аз пък искам същия цвят като на Джей Ло от аватара ми - почти съм го нацелила Party

# 2
  • Мнения: 4 714
Прическата я имам всяка сутрин абсолютно безплатно Simple Smile
Стига бе...Не ме отчайвай, надявах се да са кичури нюанс в нюанс. Ако е цялата руса никой няма да се навие да ме прави

# 3
  • Мнения: 2 196
Цветът е страхотен.
Подобен постигнах сама,съвсем случайно.
Исках да ми направят кичури,който да са много на брой и тънки.Трябваше да са в два цвята-тъмно и светло кестеняви.Обаче на финала се оказах с дебели оранжави кичури,като на места косата ми изглеждаше като че някой е мацал безразборно върху нея.
На другия ден си купих руса боя и намазах цялата коса.Основата стана с цвят като старо злато,а кичурите вече не бяха оранжави,а светло руси.
След няколко дни си купих шапка за кичури и си направих кичури с цвят лешник.
Предупреждавам обаче - моята коса е идиотоустойчива. Laughing

# 4
  • Мнения: 4 714
Късметлийка Simple Smile
Абе хора, кажете как да го обясня на фризьора Tired

# 5
  • Мнения: 2 196
Няма ли как да принтираш снимката и да му я покажеш?

# 6
  • Мнения: 4 714
Тц. Ти представяш ли си как му пращам на мейл снимка за да обясня щото той иначе няма как да ме разбере... Току виж после "без да иска" ми поизсипал повечко супра в боята Naughty

# 7
  • Мнения: 2 386
..Прическата я имам всяка сутрин абсолютно безплатно Simple Smile...

Тъкмо щях да предложа да не се сресваш седмица ... и ето ти желаната промяна, същата като на снимката  Laughing

# 8
  • Мнения: 211
Принтирай го на цветен принтер Mr. Green
Иначе бих го обяснила като основен цвят тъмно рус/топълн нюанс, а кичурите според мен не са кичури равномерно в цялата коса, а само на най-горния пласт на косата и са с 3-4 тона по-светли от основния цвят, а цвета им сам по-себе си е светло рус с по-суден нюанс.

# 9
  • Мнения: 4 714
Майкооо, ще трябва да си го запиша и да му го изчета като отида  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 830
Естественият цвят на моята коса много наподобява този. Не се боядисвам и като сравнявам моята коса май е със същият цвят като този на снимката или много малко по-тъмен. Моята коса също изглежда все едно е на кичури, но са естествени.  Peace
Кажи му цвят лешник на фризьора, това е лешник според мен.

# 11
  • Мнения: 1 128
Колкото и да му обясняваш с думи има много голяма вероятност да не те разбере.
Просто си принтирай снимката,за да не станат грешки(то не че не стават и когато всичко е ясно показано де)

# 12
  • софия
  • Мнения: 163
Извинявай, Касиди, че се включвам в твоята тема, но искам да питам Кръц-Кръц - как постигна цвета на косата на Джей Ло от снимката на аватара ти. И на мен ми харесва - аз съм леко мургава и може би ще ми отива - незнам... А пък летен цвят, ох, то и аз незнам всъщност какво ще ми отива - такава съм една мургавичка, че все ме е страх да се направя малко по-светла...
Та какъв е цвета и боята, Кръц-Кръц  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 152
Loreal exelence - това е боята, а номерата са 9.1 и 10.21 - смесвам ги двата цвята
страшно ми харесва този цвят,особено за лятото

Кас, извинявай Blush

# 14
  • Мнения: 4 714
Това върху каква основа го правиш?

Общи условия

Активация на акаунт