Може ли?

  • 501
  • 4
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 603
Мили мами могат ли да се правят кашички, които са с адаптирано мляко с кърма или трябва задължително с вода да се правят. Бебка е опитвала  какви ли не безмлечни каши, но  не ги харесва. Аз си имам доста замръзена кърма и ми се иска да мога да я използвам за нещо - та затова ви питам може ли млечна каша да се приготвя с кърма?Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 614
Сигурно може, но тя млечната каша си е с мляко вътре
Освен това, както разбрах след дълги проучвания, млякото в тях не е адаптирано мляко, а обикновено прясно мляко. Само кашите на Милупа са с Милумил.
Така, че моят съвет е, ако не си давала още млечни да изчакаш с млечните каши.
По-добре купи безмлечни и към тях добавяй кърма!
Успех със захранването!  Peace

# 2
  • Мнения: 1 440
Предполагам, че ще стане доста тежка, защото млечните си имат мляко (под някаква форма) Crazy

# 3
  • Мнения: 1 691
Сигурно може, но ще стане доста концентрирано - мляко+мляко.
млякото в тях не е адаптирано мляко, а обикновено прясно мляко. Само кашите на Милупа са с Милумил.
Има и други с АМ освен на Милупа (поне 2-3 марки), но трябва внимателно да четеш етикетите.

# 4
  • Мнения: 2 614
Етикети чета доста внимателно, не пиша за да споря Peace, споделям опита си, и това, което съм обсъждала доста време с доста продавачи в специализирани магазини за детски храни  Peace

Би ри изброила и други, че скоро една приятелка с по-малко бебче ме пита и само за Милупата и споделих

Общи условия

Активация на акаунт