Танц и секс

  • 2 599
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Вярно ли е, че мъжете, които танцуват
виртуозно, са и виртуози в леглото?

Знам, че ги разбирате тези работи.

Аз за себе си съм намерила отговора,
но ми трябва подкрепление. Надявам се,
темата да достигне поне седем страници.

# 1
  • Мнения: 2 550
хъхъ, нямам наблюдения
аз не познавам мъж, който да не се клати като дърво на дансинга  Laughing

# 2
  • Мнения: 516
Не винаги, Лиске. Не винаги...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хахаха, че и изискване за страници заложила  Laughing

Танцът има общо с разкрепостеността, сексът също, оттам - има известна връзка, ама не мисля, че е правило.

# 4
  • Мнения: 397
Вярно е, вярно. Имам такива наблюдения, та от там и аз съм стигала до подобни на твоите констатации.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Веднага се сещам за един колега, който по банкетите така ни върти...из дансинга, че свят ни се завива... Crazy Но не искам да разбирам дали е такъв виртуоз и в леглото... Stop Малко е непривлекателен...

# 6
  • Мнения: 677
Ъх, не е верно. Аз не мога да танцувам!

# 7
  • Мнения: X
Не познавам мъже, които да обичат да танцуват.Както и такива, които не обичат секса.

# 8
  • Мнения: 2 152
Аз пък мисля,че е вярно Simple Smile
Не говорим за професионални танцьори.Те просто си се занимават с това от години и не казвам, че са и професионалисти в секса
Говоря за обикновени мъже,които умеят да танцуват и го правят много добре.Идва им отвътре.Умеят да се отпуснат, да изразят емоциите си чрез танца.Точо такива мъже са много добри любовници,според моя скромен опит. Не са егоисти,не са консерви, а много горещи и страстни Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мани го танца, най - хубав е сексa с мъже, които умеят да настроят мозъка ти на тая вълна.

# 10
  • Мнения: 6 992
Не знам. Не съм мъж, но ако съдя по себе си - не е вярно. Танцувам страхотно, но в леглото съм си дърво Laughing
Мъжът ми пък е дърво на дансинга, а в леглото е страхотен.
Ох, сетих се за едно мое гадже - руснак, 196 см висок. Танцуваме на някакъв купон. Моите приятелки гледат, гледат и едната ми прошепва в ухото - "Ама той танцува като дърварски метър"  Joy

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Твърде ми е малка статистическата извадка, за да обобщавам Blush От тази, която имам - не, не е вярно.

Даф, права си. Най-обширната ми ерогенна зона е мозъкът.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 14:34 от ДЕ ВАня

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам. Не съм мъж, но ако съдя по себе си - не е вярно. Танцувам страхотно, но в леглото съм си дърво Laughing
Мъжът ми пък е дърво на дансинга, а в леглото е страхотен.
Ох, сетих се за едно мое гадже - руснак, 196 см висок. Танцуваме на някакъв купон. Моите приятелки гледат, гледат и едната ми прошепва в ухото - "Ама той танцува като дърварски метър"  Joy

Да разбираме ли, че и друго му е като дърварски метър... newsm78

# 13
  • Мнения: 7 110
Стига мисълта му при секса да не е като при танца - вижте ме колко съм добър.

# 14
  • Мнения: 3 521
Хайде да не бъркаме бирата с лимонада, въпреки че някой твърди, че ставало хубаво питие така Mr. Green.


Да разбираме ли, че и друго му е като дърварски метър... newsm78

Пу, машала  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт