За градините през лятото

  • 487
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Сигурно вече има такава тема, но нещо не ми работи търсачката, а нямам време да търся темите една по една Embarassed

Мили мами и татковци къде ще прекарат дечицата ви лятото?
Нашата градина уж щеше да работи цяло лято, но изведнъж се оказа, че ще почива Юли и Август. Още по-лошото е, че са го казали когато детенце е било болно и ни няма в списъците за сборна група в друга градина, а и те записвали само по 2 дечица от група newsm78
Аз съм в голяма чуденка какво да правим. Като комбинираме разни отпуски с баба и дядо намираме разрешение за м.Юли, ами Август...?

Дайте някакви предложения Praynig

Може би има някакви детски "забавачки" или други такива, които може да ползваме. Ако някой има инфо по въпроса много ще съм му благодарна Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Нашата градина от 15.07 до 01.09. ще е в ремонт.
Ще се наложи каката да ходи с мен на работа  Tired... и известно време при бабите.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз мисля,че частните градини приемат деца само за лятото,където ходи детето ми е така.

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
В Двореца на децата на "К.Величков"има забавления ама е само до обяд,доколкото аз знам...

# 4
  • Мнения: 1 470
   Слато,в петък бяхме организирали протестно шествие по улиците на София,точно заради тези летни отпуски на ДГ...Много малко майки се отзоваха!А вие отново сега започвате да си бъбрите и вайкате какво да правите...Започвам да се ядосвам!Ето ви една идея на всички:
    Вземете се в ръце най-после,нека се обединим,и да направим нещо!!!Защитете вашите деца,не моето,като се присъедините към нас!
    Ми това е!Народе...

Общи условия

Активация на акаунт