До кой месец спяхте по корем?

  • 1 153
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Аз съм в 6-ти месец и все още сеопитвам да спя по корем. Страх ме е да легна съвсем по корем, за да не го натискам малкия човек. Щом си шава и ритка си мисля че всичко му е наред. Но се чудя дали съм единствената дето се мъчи с тва спане по корем все още.  Mr. Green Hug

# 1
  • Мнения: 554
Ооо аз спрях да спя по корем веднага след като разбрах, че съм бременна. Просто не се чувствах удобно и мислех, че натискам малкото човече  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 4 965
Изобщо не съм спала по корем през бременността - беше ми некомфортно.

# 3
  • София
  • Мнения: 275
Изобщо не съм спала по корем през бременността - беше ми некомфортно.
Peace

# 4
  • Мнения: 447
До началото на седми месец си спях по корем, но вече ми е неудобно... Ама пусти навик, не мога да се отърва от него, и се будя по няколко пъти през нощта да се обръщам...

# 5
  • Мнения: X
Изобщо не съм спала по корем през бременността - беше ми некомфортно.
Peace
А и ме беше страх за бебчо!  newsm03

# 6
Не разбрах ЗАЩО трябва да се спи по корем???
Никога не съм спала по корем...

# 7
  • Мнения: 447
По спомени само до пети месец се препоръчва спането по корем. Свързано е с правилното порастване на матката, особенно при еднороги такива. След това обаче не се препоръчва, защото се натиска кухата вена и има опасност да се спре притока на кръв към бебето.  Обаче такива като мен дето не могат да се отърсят от този навик  newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ооо аз спрях да спя по корем веднага след като разбрах, че съм бременна. Просто не се чувствах удобно и мислех, че натискам малкото човече  Rolling Eyes

 Peace

# 9
По спомени само до пети месец се препоръчва спането по корем. Свързано е с правилното порастване на матката, особенно при еднороги такива. След това обаче не се препоръчва, защото се натиска кухата вена и има опасност да се спре притока на кръв към бебето.  Обаче такива като мен дето не могат да се отърсят от този навик  newsm78
Мерси.Сега го научавам това.Никой не ме е предупредил,нито гинеколог,нито педиатър.
Моето дете беше на задната ми маточна стена и почти нямах корем,но никога не съм спала по корем в живота си и сигурно щеше да ми е много неудобно...

# 10
  • Мнения: 565
Не разбрах ЗАЩО трябва да се спи по корем???
Никога не съм спала по корем...
Не ТРЯБВА. Просто на някой ни е по - удобно така.  Mr. Green
По спомени само до пети месец се препоръчва спането по корем. Свързано е с правилното порастване на матката, особенно при еднороги такива. След това обаче не се препоръчва, защото се натиска кухата вена и има опасност да се спре притока на кръв към бебето.  Обаче такива като мен дето не могат да се отърсят от този навик  newsm78
То в навика е целия проблем. По цяла нощ се въртя да си намеря място.

# 11
  • Мнения: 1 128
До третия,после ми беше неудобно

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Почти до края - но с един сгънат крак.

# 13
  • Мнения: 5 475
Изобщо не съм спала по корем през бременността - беше ми некомфортно.

 и на мен.

# 14
  • Мнения: 1 098
Аз съм в 9 месец и още се будя сутрин по корем, просто не се усещам в съня си, но и аз със сгънат крак

Общи условия

Активация на акаунт