Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 256 763
  • 985
  •   1
Отговори
 Бихте ли споделили с мен вашия опит, за да ме насочите към специалист - хомеопат. На мнение съм че е добре да заведа детето си на първи преглед когато е здраво. Ние сме на година и четири месеца, досега не сме боледували. / Може би кърмата си казва думата/.Но все пак контакта с дечица се разширява и трябва да сме подготвени за съпътстващите разтежа на децата заболявания.
Благодаря ви, за отделеното време!

# 1
  • Мнения: 201
Аз и децата ходим от 8-9 месеца при д-р Валентин Вълков. Много сме доволни. Класически хомеопат е, приема от пон. до петък от 14-18 часа в "Славейков", след предварително записан час. Телефон за записване на час: 0888 302 023 от 10-12 часа и трябва да кажете, че е за първоначален преглед.
Други добри хомеопати са д-р Спасова, приема в "Зорница" около Макдрайв някъде, има кабинет и в гр. Несебър, и д-р Пейчев, който освен с хомеопатия се занимава и с други алтернативни методи на лечение, завеждащ е и на Детското отделение в ОРБ Бургас. Нямам им телефоните, но познавам техни пациенти, които са много доволни от тях.
Тези тримата със сигурност ви препоръчвам  Peace
Аз избирах между тях, спрях се на д-р Вълков, защото разбрах, че освен добър специалист е и много съвестен човек.
Желая ви късмет!

# 2
  • Мнения: 201
Искам да добавя още един хомеопат към препоръчаните от мен, познавате го сигурно от този форум. Става въпрос за Aleksander, макар да не е от Бургас, идва всеки месец тук, ако това ви устройва. На мен много ми допадат мненията му, може на лични да му пишете  Peace

# 3
  • Мнения: 5 539
Д-р Ферфериева, класически хомеопат, ама наистина класически. Wink
Защото от много хора чувам, че уж ходели при класически хомеопат, ама пият гранулките на Боарон по 3 пъти на ден.
Съвестна е и винаги отговаря на телефона си, когато се е налагало да й звъня.
0889530195

# 4
  • Мнения: 687
Д-р Ферфериева, класически хомеопат, ама наистина класически. Wink
Още един глас за нея.
Вече една година лекува Румен и нямам забележки.
Преди няколко часа го хвана летния вирус с повръщане и разтройство, консултира ме по телефона и подчерта ако има проблем да и звъня по което и да е време на нощта. Това ми е най-пресният пример, впечатленията ми са само положителни.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 171
 Педиатър д-р  Татяна Джокло- беше в един кабинет с д-р Ферфериева доскоро. Сега не знам дали са заедно, но д-р Джокло е срещу хотел Мираж, зад Макдоналдс  в някаква нова сграда. Не съм ходила там при нея, защото не живея вече в Бургас.
Когато й се обадих за пръв път бебето ми беше здраво, но тя настоя да го прегледа. Откри рахит, аз не й повярвах, защото трима преди нея не го забелязаха. След 1 месец й се доверих, та така до днес- е, вече само като сме в региона...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 095
Д-р Михайлова също има прегледи в Бургас приблизително на два месеца веднъж.

Ако някой се интересува ще дам координати.

# 7
  • Мнения: 201
Мисля, че съм допуснала ужасна грешка за д-р Спасова Sad явно и мен са заблудили. Не съм сигурна дали е класически хомеопат! Ако има нейни пациенти във форума, да споделят, моля! Чувствам се виновна!  Embarassed
И към Dino: кутията ти е зъпълнена, не бързай с координатите на д-р Спасова, съжелявам!

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
 Peaceд-р ферфериева!
а спасова не е класи4ески хомеопат,а мошени4ка!
вълков също не е класи4ески,но от него има и мн доволни.

# 9
  • Мнения: 201
вълков също не е класи4ески,но от него има и мн доволни.


Защо смяташ така? Ние ходим при него от октомври миналата година, нямам никакви съмнения, че не е класически хомеопат. Изписва по едно лекарство, винаги монопрепарат или направо ни дава на място. При остри състояния е изписвал от едно лекарство няколко приема на ден, но никога не е изписвал комбинирани хомеопатични лекарства или няколко хомеопатични монопрепарата наведнъж. Не съм съгласна по този въпрос с marianamama!  Confused
За д-р Спасова не споря, макар че е добре още мнения да се прочетат

# 10
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
впе4етленията не са ми ли4ни.имам няколко познати,.които ходят при него и те са ми казвали,4е изписва по няколко лекарства,а също и алопати4ни.казах,4е има мн доволни от него.щом вие сте доволни,какъв е проблема не разбирам.а и съм сигурна,4е изписва боаронски лекарства,виждала съм как колежката на майка ми,която му е пациентка си купува от аптеката от гранулките на боарон.но какъв е проблема,щом ле4ението е ефикасно не разбирам.важното е ,4е ти си доволна.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 225
Аз също доста време проучвах преди да избера хомеопат за сина ми.Спрях се на д-р Ферфериева и за сега съм много доволна.Не сме имали случай, при който лечението да не е било успешно!Дори и да няма свободни часове в момента - винаги го преглежда или дава насоки по телефона!Мисля ,че е добре за първи път да се заведе детето когато е здраво-първо защото първоначалния преглед продължава 1 час(между другото струва 50 лв.) и второ защото е необходимо да запазиш час поне една седмица по-рано(ако е болно детето как ще чакате 1 седмица?)Ако те интересува още нещо-питай!Успех!

# 12
  • Мнения: 201
но какъв е проблема,щом ле4ението е ефикасно не разбирам.важното е ,4е ти си доволна.

Д-р Вълков е класически хомеопат. От това дали пациентът ще си купи гранулки от аптеката или на място в кабинета ще му ги даде хомеопата, не може да се направи извод, че е хомеопатът му е класически или не  Shocked
Но не искам да влизам в спор и да убеждавам някого в каквото и да било. Целта на темата е да се дават препоръки за добри хомеопати. За мен и моите деца д-р Вълков е много добър класически хомеопат!  Peace

# 13
  • Мнения: 341
ние ходим при Спасова и засега съм доволна за малката,а на мен ме лекува от бебе още преди да стане хомеопат.Всеки път се чудя какво и е лошото на боаронската хомеопатия наистина не съм запозната с разликата.Сега лекуваме атопичен дерматит и имам големи надежди,ама незнам като ви слушам.

# 14
  • Мнения: 10
Здравейте ,мами .За пръв път се включвам и аз в този форум макар да го чета от известно време с голям интерес и научих от него доста интересни неща .И ние ,по-точно аз и дъщеричката ми, се опитваме да се лекуваме с хомеопатия ,въпреки че нашия тати е доста скептично настроен ,защото не винаги резултатите са били според очакванията, но аз съм оптимист и съм убедена в предимствата на хомеопатията като метод на лечение .Та конкретно на въпроса ми - до тук не срещнах мнение за д-р Павлова-хомеопат .Може ли някой да ми даде информация или отзиви за нея ?

Общи условия

Активация на акаунт