Разминават ли се очакванията с реалността?

  • 1 903
  • 34
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За семейния живот става въпрос...
Аз преди 15 год. виждах нещата много по-различно Confused

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уф, сбърках и подфорума ooooh!
Нещо съм се депресирала тая вечер Tired

# 2
  • Мнения: 1 299
Ми кажи на модератор да премести темата...аз си помислих, че чета в Д&С  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 956
Тотално се разминават с това,което си представях.И то не преди 15 години,а много по-скоро.Но не се оплаквам;)

# 4
  • Мнения: 6 039
сякаш преди изобщо не съм се замисляла, какво е семейния живот и може би затова засега нямам разминаване. Всъщност бях против брака и мислех, че няма да ми хареса. Но сега съм на друго мнение.

# 5
  • Мнения: 2 956
Упс ... ние все още нямаме брак,но ... все пак сме семейство;)

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Упс ... ние все още нямаме брак,но ... все пак сме семейство;)
Същата ситуация!

сякаш преди изобщо не съм се замисляла, какво е семейния живот и може би затова засега нямам разминаване...
А ние пък лежахме с часове и крояхме планове за бъдещият ни общ дом и семейство... Сега ми изглежда толкова отдавна Tired

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Разминаванията са "както си ги пожелаеш", но пък донякъде в положителен аспект, с доста напъни и компромиси, където е и чара на връзката. Определено преди 20 години не си представях така семейния живот. Преди 10 също...но сега може би(съмнявам се) съм узряла, за да си представя съвсем обективно какво би трябвало да се случва в едно семейство, за да "вървят" нещата.

# 8
  • Мнения: 6 039
Упс ... ние все още нямаме брак,но ... все пак сме семейство;)
Същата ситуация!

сякаш преди изобщо не съм се замисляла, какво е семейния живот и може би затова засега нямам разминаване...
А ние пък лежахме с часове и крояхме планове за бъдещият ни общ дом и семейство... Сега ми изглежда толкова отдавна Tired


лелеее, никога не съм крояла такива пъклени  Mr. Green планове.
единственото, за което се сещам, че си говорим  за второ бебе, иначе никакви планове за това какво ще правим след 5 години или след 10. Живеем си щастливо сега и нямаме никакви намерение да отлагаме моментите за после. Важно е само да сме заедно.

# 9
  • Мнения: 6 039
Уф, сбърках и подфорума ooooh!
Нещо съм се депресирала тая вечер Tired

знам
Барби е виновна.

В какво всъщност се състоят разминаванията?
От сбъднати или несбъднати мечти?

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Еее, не сте ли мечтали?! Как ще заживеете заедно, какъв дом ще имате...
Майтапа настрана, ама и тия приказки за Барби дето гледам ме депресират ooooh!
Разминаванията идват от там, че бяхме много млади и гледахме през розови очила Confused

# 11
  • Мнения: 6 039
честна дума, никога не сме водили такива разговори.
аз си преместих багажа при него на следващата сутрин след първата ни среща, така, че не е имало за какво да мечтая

но, виж, като го видях, разбрах, че за него съм си мечтала, за дом, и семейство не съм.

# 12
  • Мнения: 4 300
И аз като Малена не съм правила никога планове за семейния живот, даже не съм си го и представяла. Нито преди да си срещна половинката, нито след това.
След като се запознахме и решихме че ще сме заедно в най кратък срок се пренесох при него и просто почнахме да се събуждаме заедно.
Аз май рядко си представям каквото и да е, може и професионална деформация да имам. 

Сега чат пат мъжа ми ме пита "Така ли си представяше семейния живот?". Кто му кажа че не съм си го представяла никак и ме гледа подозрително Mr. Green

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, разминават се, за съжаление.
Някои неща си ги представях по съвсем различен начин.
Вече свалих розовите очила и гледам доста по - реалистично на нещата.

Рени, пак ли свеки те ядоса нещо?

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, пак ли свеки те ядоса нещо?
Не, вече не й се връзвам Mr. Green
Нали знаеш, има разни периоди когато нещата не вървят гладко, както ни се иска.
Преди години си представях как ще имаме красив и подреден дом, децата ни ще са послушни, мъжът ми все така ще ме гледа влюбено в очите и ще предусеща желанията ми... ей-такива работи. Обаче се оказа, че не всичко може да е под мой контрол Tired

Общи условия

Активация на акаунт