имам нужда от помощ

  • 2 036
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
здравейте майчета, пиша това с много тъга. бебенцето ми  е болно и изпитвам ужасно притеснение . за първи път се изправям пред това - да страдаш и да не можеш да направиш нищо, да не зависи от теб , да изпитваш огромна болка  без вина. не знам как да се справя с това. имам нужда от помощ. моля.....................

# 1
  • Мнения: 7 414
   От какво е болно бебенцето ти?
   Кажи повече!Не се притеснявай!
   Тук ще намериш подкрепа!
   Може да има майки,преживяли същия проблем,които ще споделят опита си!
 

# 2
  • Мнения: 834
Спокойно, децата се разболяват и после оздравяват. Всяка майка е минала от там, не е приятно но ..

# 3
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Не си писала от какво е болно бебчето, но стискам палци да се оправи възможно най-скоро!  bouquet

# 4
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Бързо оздравяване на бебчето!
Така минава майчинството - с грижи, тревоги и безсънни нощи...
Но наградата - усмивката на детенце - си струва, нали?

# 5
  • Мнения: 200
Незнам от каво е болно бебчето ти, но се моля бързо да се оправя. Дано не е нещо сериозно. Praynig Praynig

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Така минава майчинството - с грижи, тревоги и безсънни нощи...
Но наградата - усмивката на детенце - си струва, нали?

Това е моето мото в живота. Да си майка е най трудното и най прекрасно нещо на света. Спала съм със дни седнала, носила съм го до припадък, плакала съм, тревожила съм се... но една усмивка е достатъчна и всеки ден съм благодарна за моето прекрасно момченце.
И аз се чувствам ужасно когато е болен. Но не е вярно че не можеш да му помогнеш. Прегърни го, попей му, залюлей го в прегръдките си и облекчи болката му. Това също е помощ. Ще помогне и на теб.

Надявам се нещата при вас да не са сериозни и бързо да оздравеете!
Успех!

# 7
И аз не разбрах от какво е болно бебчето.Но си спомням все едно беше вчера когато малкия за първи път имаше температура.Това продължи почти 3 дена и аз по цяла нощ ревях и се самообвинявах,нареждах като стара баба-"Ох,на мама миличкото"-"Аз съм най-лошата майка на света,как позволих да ми се разболееш"и все неща от тоя род.На третия ден пак се бях надвесила над него и ревях(а той спеше) и той отвори очички и ми се усмихна.(Беше някъде на 2 месеца).Знаеш ли успокоих се веднага.Тогава разбрах че той чувства болката ми и че така като се притеснявам повече му вредя.(Всички тия неща нахлуха в съзнанието ми все едно той ми ги каза).И от тогава когато е болничък гледам да не се издавам,че се притеснявам.Всяка майка се притеснява,няма как...

# 8
  • Мнения: 3 069
Не си писала от какво е болно бебчето.....
Стискам палци да оздравява Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 877
Бързо оздравяване Praynig Praynig Praynig!

# 10
  • Мнения: 3 804
дано да не нещо сериозно и да се оправите бързо
знам какво е усещането защото когато се роди сами една седмица не знаехме дали ще оживее,мисли само за хубави неща кураж

# 11
  • Мнения: 6 461
Надявам се ,че не е нещо сериозно.
Бързо оздравяване.
Гушни бебенце  от мен Hug

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Бързо оздравяване му желая   bouquet

# 13
  • Мнения: 91
Бързо оздравяване! Дано да не ви се случва вече да боледувате, или да е възможно най-малко. С малките е така. Боледуват, падат, вършат глупости а ти се се тревожиш и няма спокойствие!

# 14
  • Мнения: 1 426
Това сме ние, майките. Родиш ли веднъж - и няма вече спокойствие, вечно ни е свито сърцето. Хората са казали: да не ти се случва това, което майка ти си мисли.

Не се бой! Пет месеца си е вече човек с достатъчно съпротивителни сили! Ще се оправи скоро!

Общи условия

Активация на акаунт