za kapsulite protiv bra4ki

  • 917
  • 13
  •   1
Отговори
zdraveite ami pitam ne za men po princip, nqkoi polzval li e kapsuli protiv bra4ki i kakvo predstavlqvat kakav efekt imat i vaob6te za marka i na4in na polzvane molq vi iskam da kupq na maika nqkakav krem ( tq e takav 4ovek 4e se trqbva daq butam a pak vijdam 4e ima nujda) no gledah v edin magazin 4e ima6e podarak kam krema kapsuli, misleh da kupq krema zardi kapsolite no se po4udih parvo da popitam ima li osvedomeni newsm78 blagodarq za tezi koito 6te mi otgovorqt

# 1
  • Мнения: 1 941
Абе дай на кирлица, егати аз това изобщо не мога и да се захвана да го прочета. То толкоз четворки, като математическа формула ...

# 2
nqmam kirilica
 Sad tarseh v foruma dali moga da go promenq no ne go namerih sajalqvam

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Ама какво съжаляваш не мога да разбера,има си Кредор,ползвай го!

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък не мога да разбера какво е това отвратително отношение към новодошлите във форума.....

Veska,аз не мога да ти кажа нищо по въпроса,защото не съм в час,но ще следя темета ти с интерес. Hug

# 5
  • Мнения: 1 282
И аз се записвам да следя тази тема. Не съм чувала за такива капсулки.  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 7 752
Ползвала съм капсули за лице и околоочни на Elizabeth Arden.
Разлика с другите кремове няма, не са с по-различно действие, нито с различен ефект или по- добър резултат.

# 7
  • Мнения: 1 941
Аз пък не мога да разбера какво е това отвратително отношение към новодошлите във форума.....
Не е отвратително отношение, а призив да се спазват правилата във форума. Неспазването им е обида към всички, които го правят ....

# 8
  • Мнения: 5 313
а този крем,който си гледала с подарък капсули каква марка беше?

# 9
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък не мога да разбера какво е това отвратително отношение към новодошлите във форума.....
Не е отвратително отношение, а призив да се спазват правилата във форума. Неспазването им е обида към всички, които го правят ....
Добре съгласна съм ,но може и по приятелски отправен призив......всяко начало е трудно...ще се ориентира.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 659
Доволна съм от капсулките както за лице, така и за около очи, най-често от Германия си купувам различни марки, обикновено са за 7-дневен курс след това правиш малко почивка, обикновено ги нанасям нощем
Много нервни хора из форума, бе. Ходете да си изкарвате нервите  на друго място. Станете за малко от компютъра.
Абе дай на кирлица, егати аз това изобщо не мога и да се захвана да го прочета. То толкоз четворки, като математическа формула ...
Доста селско изказване Naughty #Crazy Просто думи нямам.

# 11
благодаря  на вси4ки за отговорите ориентирах се с буквите ама за сажаление с 4етворките продалжавам не мога да я открия тая буква и това си е  newsm78 за крема с подарька ами марка vitesse това е испанска марка кремове и аз докато про4ета отговорите хванах та го купих , ама тези капсулки са само 4 така 4е 6те ви даржа в те4ение за ефекта и незнам дали ако имат добьр ефект мога да ги намеря после отделно, незнам а междудругото продават ли се такива примерно на други марки по добри като vichi или от сорта  bouquet

# 12
  • Мнения: 39
veska80 не се засягай, свиквай на такова отношение. Напоследък е доста често срещано.

# 13
ефекта  от капсулите е незабавно заглаждане на кожата и видимо намаляване на бра4иците на момента зна4и имат голяма роля според  майка ми ако има специално излизане и иска да изглежда добре освен това даржи така кожата доста време след това ами може би 4 капсули за 4 дни са малко за да има примерно ефект за  пове4е време и по дьлго ами това е зна4и по4ти са като крем4етата но се забелязва разликата веднага след нанасянето а не след 20 дни надявам се да сьм била полезна Peace

Общи условия

Активация на акаунт