Подарък за 5 годишно момче?

  • 2 902
  • 14
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Дайте някакви идеи, с какво мога да зарадвам разбойника?  newsm78
Отивам на гости на едн приятелка, не съм виждала детенцето и от много време и ми се иска да го зарадвам с нещо, ама идея си намам.  Sad помагайте  Hug

# 1
  • Мнения: 2 865
Bionicle (Lego)

# 2
  • Мнения: 6 206
Ако знаеш на какво е фен детето - костенурките нинджа, маккуин светкавицата, спайдърмен
аксесоари някакви, то направо се спи със тях. Наскоро една майка ми разказваше, че детето дори спяло с маската, такава фен мания. Тя разбира се я сваля, но положението е сериозно. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 080
Аха ,един костюм на Батман и ще те обича много  Simple Smile

# 4
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
А защо не пъзел или нещо друго за сглобяване  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 775
Скоро купих Дарц, но с лепкаща топка вместо стрели. Голяма игра падна. Има и гараж с малки колички около 10-ина. Към 15-20 лв.

# 6
  • Мнения: 27 524
Обезателно играчка. Механизирана, шумна, светеща. Тракаща. За радост на майката  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 167
Дайте някакви идеи, с какво мога да зарадвам разбойника?  newsm78
Отивам на гости на едн приятелка, не съм виждала детенцето и от много време и ми се иска да го зарадвам с нещо, ама идея си намам.  Sad помагайте  Hug

малък скейтборд.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Пъзел, книжка за четене или оцветяване, керамична фигура за оцветяване........ това радваше големия на тази възраст.

# 9
  • Мнения: 1 426
В тия горещини - вземи му един голям воден пистолет, тъкмо и вас ще охлажда, докато си пиете кафенцето  Laughing

# 10
  • Мнения: 14 654
А защо не пъзел или нещо друго за сглобяване  Hug
И аз такива подаръци обичам да правя и да подаряват на детето ми- мозъчето трябва да се стимулира Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
Буквенка или Цифренка -  компютърна игра за научаване на буквите или цифрите. Peace

# 12
  • Мнения: 1 230
Аха ,един костюм на Батман и ще те обича много  Simple Smile
Сега Спайдърмен е актуален  Mr. Green

# 13
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Макууин светкавицата и сие е много модерно да ги имаш сред 5 годишните...

# 14
  • Мнения: 5 183
А защо не пъзел или нещо друго за сглобяване  Hug
И аз такива подаръци обичам да правя и да подаряват на детето ми- мозъчето трябва да се стимулира Simple Smile

И аз такива подарявам, както и такива бих искала да подаряват на сина ми.
Той самият си пада по занимателкни подаръци, с които може да си играе сам, да мисли, да опитва разни комбинации ...

Общи условия

Активация на акаунт