Вижте моето бебе на 40 дни какви ги правеше (смешно)

  • 1 913
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
http://www.youtube.com/watch_fullscreen?video_id=BsMMDJEgaug& … =1&title=Kyle and paper towel

Малко смешно клипче на моят сладур Joy

Имате ли и вие такива Mr. Green?

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 01:11 от Mama E

# 1
  • София
  • Мнения: 15 197
Дете-генийче.

Но накрая се е отегчил да ти се доказва.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 483
Умрял от глад беше горкият, ама какво да правя като беше тоооолкова смешен Joy hahaha
След това беше нахранен, нагушкан и приспан в мама Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 426
Сладур невероятен! Толкова е смешен и готин!

# 4
  • Мнения: 25 441
Съжалявам, но на мен не ми беше смешно.

# 5
  • Мнения: 2 821
Всъщност  всички бебета си приличат Wink

# 6
  • Мнения: 4 406
... Рожбе, не ми се спори...

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 22:03 от boomerang

# 7
  • Мнения: 2 309
Цитат
Имате ли и вие такива
Идеята на авторката,предполагам,че беше именно тази - да пуснат и други подобни,весели или не толкова клипчета!
Готови да режат...
 ooooh!

# 8
  • Мнения: 483
Съжалявам, но на мен не ми беше смешно.

Неадекватно....

На другите мерси Mr. Green
Да, идеята ми беше да си разменим такива клипчета.
За вас може да не е нищо особено гледката на дете което бута руло хартия, но за мен не е така...Няма да се обяснявам де Twisted Evil

Ако някоя мама иска да покаже и нейното ''генийче'' да заповяда  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 338
На мен пък не ми се отваря клипа  newsm78

# 10
  • Мнения: 483
На мен пък не ми се отваря клипа  newsm78

Виж сега

# 11
  • Мнения: 25 441
Съжалявам, но на мен не ми беше смешно.

Неадекватно....

На другите мерси Mr. Green
Да, идеята ми беше да си разменим такива клипчета.
За вас може да не е нищо особено гледката на дете което бута руло хартия, но за мен не е така...Няма да се обяснявам де Twisted Evil


Е, щом ще вадим оръжията, добре!  Mr. Green
За мен неадекватно е една майка да се смее, в момента, когато детето й плаче. Не е проблемът в рулото хартия, а в това, че едно бебе на 40 дена плаче, само защото не са задоволени негови жизнени нужди - храна, сън, комфорт. И майката, вместо да побърза да ги задоволи, си устройва игрички с него... Ето това не ми е смешно!
Ако бебчето се смееше или лежеше спокойно - да, но когато плаче... И това не е плачът-преструвка на по-голямото дете...  Confused
И после пак ми разправяйте, че майката знае най-добре!  ooooh! Sick

# 12
  • Мнения: 14 654
Съжалявам, но на мен не ми беше смешно.

Неадекватно....


Неадекватно е поведението на майката, която квичи всеки път щом бебето бутне хартията. Явно нямам чувство за хумор, защото не ми е смешно, вижда се че на бебето тази игра му е досадна. Нали не  допускаш, че не всички ще се смеят- разни хора.

# 13
  • Мнения: 483
Как мислиш че се е научило ако му е досадно??? Може би му горя петите с цигара за да го науча???
Абе хора я се стегнете филмчето е 53 секунди, от които бебока хленчи 30...  и аз изключих камерата.
Какви ги дрънкате бе хора #Crazy
Ти не си си оставяла детето да реве 30сек сигурно, ама че съвършена мама бе smile3501

Дали пък някой се чуди ЗАщО точно тогава съм го заснела, а?
Това беше единственият момент в който имах камера под ръка...затова си позволих така жестоко да измъча детето си.
Аре моля ви се без глупави коментари...така или иначе от тази тема вече нищо не става Shocked
Постигнахте си целта!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 105
Съжалявам, но на мен не ми беше смешно.

Неадекватно....


Неадекватно е поведението на майката, която квичи всеки път щом бебето бутне хартията. Явно нямам чувство за хумор, защото не ми е смешно, вижда се че на бебето тази игра му е досадна. Нали не  допускаш, че не всички ще се смеят- разни хора.

Между другото и аз за това си мислех като гледах клипа. Дебилен е малко Blush

Общи условия

Активация на акаунт