Не иска друго освен АМ!

  • 456
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте! Моят син е на 1год.и 8 месеца!Бях го записала на кухня и без проблем си хапваше от нея близо половин година,като не съм му спирала сутрин и вечер Ам!Но на година и четири месеца някъде започнаха много да го мъчат зъбките.Оттогава рязко спря всякаква храна освен солети,хляб,малко краставица и Ам!Вече близо 4-ри месеца е само на Ам-Нестле Джуниър.Какво ли не пробвах-не иска и това е.Вече извади всички зъби,но продължава да е само на мляко.
Ако имате някакви идейки,ще се радвам да прочета!

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз да ти кажа да не се притесняваш. В АМ има всичко необходимо, той си знае, щом чувства такава нужда - нека пие. Радвай се  Hug , много от нас биха дали мило и драго и нашите да искат АМ, ама...  Sad

# 2
  • Мнения: 227
 PeaceБлагодаря за отговора,Блонди!

# 3
  • Мнения: 27 524
Моля ти се, няма за какво  Hug Нали тук именно с такава цел сме се събрали, пишем и четем. Общо взето винаго съм била привърженик да се съобразяваме с изискванията на децата за яденето, разбира се, когато това не включва шоколад нон стоп и нищо друго  Naughty Но за количество и време - нагаждам се, става. Има периоди на неядене, периоди на яко плюскане, периоди на тръшкане само за сладко, но тогава съм твърда. Обикновено малките минават на АМ когато не се чувстват добре физически или когато нещо ги тревожи (говоря за дечица над годинка). Но не всички правят така, разбира се, общи параметри няма. За голямо дете като твоето не е много нормално цели 4 месеца да кара само на мляко (поне така разбрах от постинга ти). Мога да те посъветвам да добавяш в млякото му безмлечна каша, независимо каква. Да му даваш достатъчно вода да пие, да има повече движение и активност, това възбужда апетита. Да му предлагаш нехайно и неангажиращо парченца плод на гладно. Да му даваш детски мултивитамини на сироп - на д-р Тайс или Мултисаностол.

# 4
  • Мнения: 227
Да,давам витамини-Саностол,но с почивка!Иначе е много жизнен,пълен бяс мога да кажа.Не се спира.Постоянно му навирам нещо пред лицето..никакъв ефект.Просто като види лъжица или вилица и бяга.Приема само краставица,солетка,тук-там хляб.........Ако пъхна нещо друго в млякото веднага усеща и ми го връща за "рекламация" CrazyГоворила съм с личната.Тя казва абсолютно същото каквото и ти.Не знам вече...ще чакам негово височество да прояде.Притеснявах се за яслата,но тъй като нямаме места тук,не го приемат за сега.Но докога така ще продължава.. не знам. Cry

# 5
  • Мнения: 1 881
Не се притеснявай, и ние сме минали по този път, до 1, 6 години само на нестле Джуниър караше, почти нищичко не хапваше...И досега има дни , в които само мляко пие ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт