Искам да направя дарение за старчески дом !!!

  • 10 977
  • 22
  •   1
Отговори
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Може би не тук и е мястото на темата ми , но искам да ви попитам , дали някоя от вас знае домове за стари хора които да имат нужда от дрехи . Ако не поне адреси ако знаете и телефони ми кажете аз ще се свържа с тях . Предварително ви благодаря .   bouquet

# 1
  • Мнения: 242
Пуснах ти л.с.

# 2
  • Мнения: 7 362
                 Ако не си намерила дом аз живея до такъв - пиши,ще питам.

# 3
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Дидиа питай и ми дай някакви резултати . Дрехите са почти нови , има такива и който не са обличани . Ако се намери такъв дом , дарението ще е възможно да стане към края на този началото на следващия месец .

# 4
  • Мнения: 7 362
Дидиа питай и ми дай някакви резултати . Дрехите са почти нови , има такива и който не са обличани . Ако се намери такъв дом , дарението ще е възможно да стане към края на този началото на следващия месец .
  ОК Утре,че вече е късно.Дома се намира на бул. Цар Борис 3-ти  номер 202   bouquet

# 5
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Рукси , ще очаквам резултат и от теб .

# 6
  • Мнения: 7 263
В квартал Дървеница има такъв дом. Хората наистина се нуждаят от дрехи и обувки.

# 7
  • Мнения: 1 843
Хабер си нямам дали е редно да пиша тук, но защо пък не, нали е за хората!

Имам един познат, който от години се занимава със събиране на дрехи, обувки и други ползени неща за възрастните. Обикновено прави две основни акции, Великденска и Коледна, но не е проблем и по друго време.
Ако имате желание, ще ви пратя координати обикновено там събира нещата.

Хубаво е дрехите да са изпрани и изгладени, а обувките, ако имат някъде скъсано, да са минали през обущар.

Поздрави.

# 8
  • Мнения: 7 263
И аз имам такъв познат, най-вероятно ни е общ познат  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 843
Възможно е, въпреки, че се надявам да има повече такива 'познати'... Grinning

# 10
  • Мнения: 7 263
Възможно е, въпреки, че се надявам да има повече такива 'познати'... Grinning


 Peace Peace Peace
Винаги се сещам за една готина песен "Ако до всяко добро същество застане поне още едно".....
Дано, дано данооо   bouquet Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
И на мен ако може да ми кажете кординати имам доста дрехи запазени да ги занеса  Peace

# 12
  • Мнения: 1 770
В Захарна фабрика близо до Общината също има такъв дом, не знам в какво състояние е обаче.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз се интересувам, защо не пуснете тук няколко адреса в София на такива домове. Кажете ми моля ви дали става с колет или се носи лично.

# 14
  • Мнения: 2 353
  В "Захарна фабрика" са ми казвали, че по принцип предпочитат леща, боб, макарони и прочие продукти.

Общи условия

Активация на акаунт