Изведена е формулата на мъжкото достойнство

  • 2 107
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Още от древността жените са се съветвали една друга да избират сексуалните партньори по ботушите. Демек, колкото са по-големи ботушите, толкова по-достоен е мъжът, в смисъл на размера на неговия полов орган.
Неотдавна справедливостта на това поверие бе потвърдено от международна група изследователи, която проведе измервания на въпросните органи на няколко хиляди представители на силния пол от различни народности, в това число и българи.
Оказало се, че наистина има връзка между дължината на пениса и дължината на стъпалото. Нещо повече – подчинява се на елементарен аритметичен закон. А именно:

Н = (L+5) /2.

Където L е дължината на стъпалото в сантиметри, а Н — търсената дължина на достойнството.
Разбира се, в тази или онази страна има изключения. Но като правило, уверяват ни изследователите около 90% от мъжете попадат под действието на този закон.
Изведената формула на математически език се нарича емпирична. Но тя има и физиологически смисъл: половите органи и другите крайници се формират у зародиша по едно и също време. Основно под действието на хормона тестостерон. И колкото повече расте едното, толкова по-голямо става другото.
По настоящем изследователите проверяват друга формула — за изчисляване на диаметъра. Има данни, че е свързан с ширината на стъпалото.
Очакваме резултатите, които ще публикуваме незабавно.

източник

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 01:26 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 353
  Излезе 45. Не мога да премеря търсената дължина на достойнството, защото обекта бяга, но мисля, че би ми направило впечатление досега.

# 2
  • Мнения: 13 512
Аз съм забелязала завизимоат  Stopмежду върха на палеца и показалеца  при разтворена  длан.
Ама чиждам,че Сопраното чете-ще изчакам неговото компетентно заключение Wink

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 01:58 от monda

# 3
  • Мнения: 677
Монда, моля те, сложи конвертор на номерацията на обувките към сантиметрите. Че сега едно разбуждане ше падне...

# 4
  • Мнения: 13 512
Знаех си аз,че  си компетенция! Как не се сетих...започвам с конвертора:
39- да си стои при майка си
25-15
26-15,5
27- 16
28-16,5
29- 17
30-17,5
31-18

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 01:59 от monda

# 5
  • Мнения: 2 353
  Заключил се е в банята, не мога да премеря, но се басирам, че си сбъркала някой и друг знак! Като приспя бдителността ще го издебна с метъра и ще пиша. Но едва ли, с такова достойнство би ме е убил.

# 6
  • Мнения: 677
Н = (L+5) /2.
Н = (25+5) /2.
Н = 30 /2.
Н = 15

С 3 см повече ме изкара!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Аз досега все в ръцете и в пръстите гледах, а  то къде трябвало... Сега и сантиметър ще си купя, спешъл, и ше меря..че вече четохме за грешки с нюню- размера Mr. Green
А сега чакаме отчет и от другите мъжки представители на форума - стриктно по формулата Hug

# 8
  • Мнения: 2 353
  43 не е 24. Но дори да е, пак не излиза.

# 9
  • Мнения: 13 512
 Заключил се е в банята, не мога да премеря, но се басирам, че си сбъркала някой и друг знак! Като приспя бдителността ще го издебна с метъра и ще пиша. Но едва ли, с такова достойнство би ме е убил.
е,па ти- с метъра! Барем сантиметъра хвани Joy Joy

# 10
  • Мнения: 13 512
 43 не е 24. Но дори да е, пак не излиза.
колко санта да нахнем от формулата, кажи да я поправя и да им я върна на тези задръстеняци,аааааааааааа!

# 11
  • Мнения: 677
Ох, сега разбирам, че и модовете са хора!

# 12
  • Мнения: 2 353
  Още се крие в банята, не знам. Но, моля ви, ако намерите някаква грешка във формулата, кажете! Ако викам през вратата ще ме чуе, нали?

# 13
  • Мнения: 13 512
Ох, сега разбирам, че и модовете са хора!
сигурно щот' съм още падуан Joy

# 14
  • Мнения: 13 512
има,има....емпиричният ми опит  показва,че категорично има грешка! Мисля,че едно 3-4 см. трябва да се отнемат
Н = ((L+5) /2)-4.
Така по-добре ли е?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт