Калъф за столче за кола

  • 6 606
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 657
Разбрах,че имало калъфи за столчета за кола,целящи по-малко запаряване на детето. Предполагам,че са от памучна материя.Виждали ли сте някъде такова нещо и евентуално цена?
Благодаря!

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 199
Ние имаме столче Конкорд и калъфът е съответно Конкорд. Струваше 16 евро. Купихме ги от Германия. Може би, вносителите на столчета внасят и калъфи. Поне би трябвало да е така  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 255
Виждала съм в Малечко на bebeconfort .
Памучно, като хавлиено.

# 3
  • Мнения: 3 457
Макси кози имат Peace ,за различните столчета са на различни цени от 42 до 50лв мисля бяха PeaceПусни търсене Летен калъф Maxi-Cosi  и ще откриеш Peace

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 2 827
Макси кози имат Peace ,за различните столчета са на различни цени от 42 до 50лв мисля бяха PeaceПусни търсене Летен калъф Maxi-Cosi  и ще откриеш Peace
Относно лятните калъфки на столчета за кола Maxi Cosi: за моделите с SPS са 42 лв, а за моделите XP  са 45 лв - препоръчителни цени към клиент

Чернаева
ДаНет ЕООД

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 10:22 от Dragon's Bride

# 6
  • Мнения: 5 265
Дали  Play имат летните калъфки?

# 7
  • София
  • Мнения: 11 657
Добре,но нашето столче е на Brevi модел Grand Prix.Дали тези на Maxi Cosi ще станат,т.е. универсални ли  са?
На мен пък ми казаха за калъфи в Премаман по 18 лева чак не мога да повярвам.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
може би за бреви ще има в малечко, миналата година някой беше писал че там имало някакви, които ставали на повечето видове столчета (т.е. универсални), но от др страна на повечето упътвания на столчета пише изрично да се ползват само с оригинални калъфи на фирмата, с оглед на сигурността, която предлага столчето....

# 9
  • София
  • Мнения: 11 657
Явно ще трябва да се занеса до Малечко.

# 10
  • Мнения: 7 106
Добре,но нашето столче е на Brevi модел Grand Prix.Дали тези на Maxi Cosi ще станат,т.е. универсални ли  са?
На мен пък ми казаха за калъфи в Премаман по 18 лева чак не мога да повярвам.

Понеже нашето столче е абсолютно същото,искам да те питам каква е материята на вашата тапицерия на столчето,защото нашата е памучна, тип плътно хасе и дъщеря ми почти не се поти в него, само ако спи много дълго в едно положение и климатика не е пуснат?
Чудя се при това положение има ли смисъл да купувам калъф (защото съм виждала някакви като хавлиени, които ми се струва че още повече ще запарват  newsm78).
Ще споделиш ли ако ходиш до Малечко дали имат калъф, и каква е материята му? След два-три дни ще сме в София  и да знам дали изобщо да ходя до там.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 657
Материята на нашето столче не е памучна,понеже при много топло време,детето е мокро едва ли не.Една такава особена,малко на велур ми прилича,малко на гьодерия,ама как го обясних само  Crazy.
Не знам дали в близките два дни ще мога да отида до Малечко /а и в момента в София не е жега,та не съм се разбързала/,но ако го направя ще ти пиша.Може и да звънна по телефона.

# 12
  • Мнения: 5 228
Добре,но нашето столче е на Brevi модел Grand Prix.Дали тези на Maxi Cosi ще станат,т.е. универсални ли  са?
На мен пък ми казаха за калъфи в Премаман по 18 лева чак не мога да повярвам.

Нашето столче е същото. Купих от Малечко калъф Бреви, около 30 лв струва. Бяло, като от хавлиент плат е, много приятна материя.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 657
Добре,но нашето столче е на Brevi модел Grand Prix.Дали тези на Maxi Cosi ще станат,т.е. универсални ли  са?
На мен пък ми казаха за калъфи в Премаман по 18 лева чак не мога да повярвам.

Нашето столче е същото. Купих от Малечко калъф Бреви, около 30 лв струва. Бяло, като от хавлиент плат е, много приятна материя.
Фукла много ти благодаря  Hug!Още тези дни се изнасям към Малечко,дано го имат!
А има ли реален ефект и скоро ли си го купувала?

# 14
  • Мнения: 5 228
Купих го миналата година. Тогава обаче нещо не можах да го сложа, защото ме домързя да свалям коланите и даже бях забравила за него. Сега покрай горещините се сетих за калъфа, намерих го и го сложих. Много е приятен на допир.
За изпотяването не знам дали има кой знае какъв ефект, защото по-голямата част от тапицерията е памучна и преди това също не запарваше. Но пък по-малко се нагрява, когато колата е на слънце, пък и столчето не избелява. И по-хигиенично ми се вижда така.
Можеш да се обадиш в Малечко да питаш къде ги има, за да не се разкарваш излишно.

Общи условия

Активация на акаунт