Татковци как се справяте с депресията?

  • 3 808
  • 24
  •   1
Отговори
Как се справяте с депресията? На нашия татко 'не му се живее'? Хванало го е страшна депресия. Даже не прави опити да излезе от там. Говорих, обяснявах - нищо.  Rolling Eyes

# 1
Аз лично съм намерил 3 начина:
1. Руския начин- Отрязвам се като казак- Депресията свършва на другата сутрин
2. Френския начин- Намирам си любовница- Депресията свършва веднага след като я вкарам в леглото
3. Най- евтиния начин- Спорт- Депресията свършва почти веднага
УСПЕХ
 Р.S. Има и друг начин - посещение при психолог- обаче не съм го изпитал, а и идва май доста скъпо и резултата идва бавно

# 2
  • Мнения: 364
Как се справяте с депресията? На нашия татко 'не му се живее'? Хванало го е страшна депресия. Даже не прави опити да излезе от там. Говорих, обяснявах - нищо.  Rolling Eyes

Има ли основателна причина за депресията?
Ако няма - заведи го на ендокринолог, за да изследва хормоните на щитовидната жлеза.
Успех!

# 3
  • Мнения: 212
Много просто - има си хапчета - антидепресанти. Пие ги и си гледа кефа

# 4
  • Мнения: 453
1. Да признае, че нещо не е харед и да пожелае да се оправи.
2. Отива на психиатър. Не е срамно- хем си казва болката, хем му помагат.
3. Пие си хапчетата и не тормози нито себе си, нито околните.

# 5
  • Мнения: 216
Моля те заведи го на лекар, може да се окаже жизненоважно и успех и пиши как сте Hug

# 6
  • Мнения: 87
...на мен това ми е перманентното състояние , ама не ми пречи! защо да се справям с нея?!

# 7
За лекар не ще и да чуе. Пробвах с тел. на доверието - не. Направо ме побърква с глупости. Sick

# 8
  • Мнения: 364
Добре де, има ли все пак причина за тази депресия?
Ако няма, заведи го на ендокринолог! Наистина може да се окаже проблем!
Не е шега работа! Борисе, много лесно изписваш антидепресанти! Лекар ли си? Ако е заболяване на щитовидната жлеза, антидепресантите само ще влошат нещата!

# 9
  • Мнения: 157
Потърси причината и водете много спокойни разговори за да чувства че го разбираш и ще се намери решение лека полека!

# 10
Как се справяте с депресията? На нашия татко 'не му се живее'? Хванало го е страшна депресия. Даже не прави опити да излезе от там. Говорих, обяснявах - нищо.  Rolling Eyes


Остави го на спокойствие,ти си живей както до сега по-нормалният начин,той сам ще се справи,не му "навирай" в очите ,че има проблем,той знае!В една велика книга пише ,че в такива моменти мъжът има нужда да се остави сам,да не му се предлага помощ или съвет!!!Заложено е в природата им да се справят,а ако някой се меси ,става по-лошо!

# 11
  • Мнения: 251
Ако положението става по- лошо  Cry
Ако говори само глупости, изолира хората и отблъсква любимите за него хора  Cry
Имам чувството, че откачам  Confused
Не знам какво да правя, нито как да се държа!
Остава ми да се моля да се оправи  Praynig Praynig Praynig
 Cry Cry Cry

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Най-важното е да се знае от какво е предизвикано това ...
Взаимоотношения в семейството, работата, роднините, здравни проблеми и т.н.
Едва ли една сутрин се е събудил и е бил депресиран

# 13
  • Мнения: 268
 Извинявай,но май се друска Thinking newsm78

# 14
Разбери какво го тревожи и за какво си мисли, когато е депресиран... от там нататък лесно ....

Общи условия

Активация на акаунт