Какви четка и паста за зъби за деца под 2 год?

  • 1 739
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Въпросът е ясен-става дума за четка за зъби, а не за напръстника на ненедент. А пастата каква марка да бъде, защото на ненедент пише, че е за деца над 4 години (така поне ми казаха в аптеката).

# 1
  • Мнения: 27 524
Има и за по-малки, аз съм взела една от 0 до 4 и детска четчица.

# 2
  • Мнения: 293
Ние използваме четка за зъби на Аквафреш за деца от 4 месец а пастата е нанедент.Трябва да намеря описанието но си мисля,че е предназначена за малки деца.

# 3
  • Мнения: 4 915
Паста Нанедент за по-големи дечица, безфлуорна. Има и бебешка, тази, която продават със силиконовия накрайник.
Четка Аквафреш за деца, има видове за 3 възрастови групи.

# 4
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Четката ни е Аквафреш,а пастата е някаква българска пак за малки дечица.

# 5
  • Мнения: 1 425
Вики ползва детската серия на Елгидиум. Препоръча ни ги зъболекарката ни.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Започнахме с паста и четка Чико, четката я сменихме вече с някаква друга детска, не съм се заглеждала каква марка. От пастата има още доста.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Четката ни е Aquafresh, а пастата - Colgate 2-6години. Почнахме да мием с паста може би преди 3 месеца, но количеството е направо микроскопично  Laughing

# 8
  • Мнения: 90
Ние ползваме децка четка Colgate и паста за зъби Elmex (от първия млечен зъб до 6 години)

# 9
  • Мнения: 1 881
И ние сме с четка на Аквафреш, все гледам да й купя някоя подобна, но сякаш тази е най - мекичка /първа стъпка/.  Пастата ни е Вадемекум.

# 10
# 11
  • Мнения: 10 758
Четката ни е Аквафреш,а пастата е някаква българска пак за малки дечица.
И при нас е същото положение Peace

# 12
  • Мнения: 581
И ние първо ползвахме Аквафреш и бях много доволна, после някаква друга взехме, но уж детска, а беше с твърд косъм.
Преди седмица купих a Oral-B и също съм много доволна  Peace
Ползваме паста на Астера.

# 13
  • Мнения: 2 631
Паста Нанедент за по-големи дечица, безфлуорна. Има и бебешка, тази, която продават със силиконовия накрайник.
Четка Аквафреш за деца, има видове за 3 възрастови групи.


и ние така  Peace

# 14
  • Мнения: 217
Ние използваме четка за зъби на Аквафреш за деца от 4 месец а пастата е нанедент.Трябва да намеря описанието но си мисля,че е предназначена за малки деца.
И ние използваме същите Hug

Общи условия

Активация на акаунт