До мамите в Чехия!

  • 674
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравейте, моят мъж ще заминава за Чехия и искам да ми кажете бебешки сайтове да си избера количка да ми донесе ако харесам, и някой други дребни неща за бебока и баткото  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Подбут

# 2
  • Мнения: 2 401
ЧАхкините не са особено отзивчиви, аз също имах питане останало без отговор. Ако до утре никой не ти пише, аз ще ти потърся нещо по нета.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Ей много ти БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 299
Защо не си зададохте въпроса в темата им - щяха да отговорят според мен Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Сега и това ще пробвам  Peace

# 7
  • Мнения: 6 390
ЧАхкините не са особено отзивчиви, аз също имах питане останало без отговор. Ако до утре никой не ти пише, аз ще ти потърся нещо по нета.
ЧАхкините ги няма вече, празнуват тия дни, кой знае кога ще се свестят  cheers Drunk

# 8
  • Мнения: 4 717
ЧАхкините не са особено отзивчиви, аз също имах питане останало без отговор. Ако до утре никой не ти пише, аз ще ти потърся нещо по нета.

Да беше питала на правилното място, не е много коректно да даваш квалификации особено ако пак така си пускала теми в пространството и чакаш отговор

# 9
  • Мнения: 2 401
ЧАхкините не са особено отзивчиви, аз също имах питане останало без отговор. Ако до утре никой не ти пише, аз ще ти потърся нещо по нета.

Да беше питала на правилното място, не е много коректно да даваш квалификации особено ако пак така си пускала теми в пространството и чакаш отговор

Поне ви провокирах да помогнете. Обяснението, че трябвало да пита във вашата тема а не тук, при положение, че двете теми стояха сума ти време една под друга, е глупаво.   Mějte se hezky .  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Писах и в другата тема Благодаря за отговорите  Peace
 
ама какво значи : Да беше питала на правилното място  newsm78

# 11
  • Мнения: 6 390
...
ама какво значи : Да беше питала на правилното място  newsm78
може би иска да каже че ползва главно функцията
Нови отговори на моите публикации, и рядко отваря нови теми
това поне е моят случай Grinning

Към Минзухар, това че никой не ти е писал отговор по запитването, не означава ли също че може би няма конкретен отговор за твоя въпрос newsm78
иначе не си спомням да съм ти чела темата  Blush Mr. Green
Хезки се маме, мерси, наподобно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт