Проблем с Canon Pixma

  • 516
  • 2
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 3 845
След като от сутринта се мъча с това чудо, последната ми надежда е тук  Blush.
Имаме мултифункционално у-во на Канон, купено е преди около месец, досега само съм печатала и снощи в момента, в който се опитах да сканирам ми дава, че нямам връзка със скенера. Излиза съобщение, че кабела бил прекъснат, или скенера изкл. или драйверите затворени, обаче нито едно не е така,
все пак USB кабела за принтера и скенера е един и същ.
Реших, че е от драйверите, макар че всичко инсталирах от оригиналния диск,
преинсталирах отново - същата работа. Дръпнах и нови драйвери от сайта на Канон - пак се появява гадното съобщение.

Ако има някой сблъсквал се с такъв проблем се надявам да ми помогне, че вече ми писна, а следващата стъпка, която трябва да предприема е да го нося в Техномаркет, а като знам какви са  Twisted Evil...

# 1
  • Мнения: 1 884
НелиСА, обърни внимание кои драйвери всъщност инсталираш, т.е. да не пропускаш самите драйвери за скенера, може би слагаш само за принтера.  newsm78 Щом и след апдейт не става, може би е от машината...

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 845
Дяволинке, ами те се инсталират едновременно, поне никъде не ми дава възможност за избор дали да кача драйвър на принтера или скенера,
нали е 3 в 1.
Вече си мисля, че му има нещо на този скенер, всъщност той започва да сканира - предвижва се онази лента, светва, минава напред -назад и после излиза съобщението / ама как го обясних Embarassed/

Общи условия

Активация на акаунт