Колко бира мога да пия?

  • 4 599
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
ЗДравейте кърмещи майки, Simple Smile
понеже това не мога да пия,онова не мога да пия понеже кърмя...........
е добре-колко бира мога да пия по време на кърмене.?

# 1
  • до канала
  • Мнения: 518
по време на кърмене по-добре недей Mr. Green но след като накърмиш може по малко аз лично си позволявам по една малка от 330 мл но моя е на 9м хайде наздраве  beer

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 130
Педиатъра ми каза че мога да пия по една чаша на ден!А в на доктор Спок книгата четох че дори 1 чаша на ден не трябва newsm78 Аз лично пия по една бира и то не всеки ден Crazy

# 3
  • Мнения: 4 451
И аз знам, че по една чашка не пречи. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 718
по време на кърмене по-добре недей Mr. Green но след като накърмиш може
Аааа, недей така  Mr. Green Аз основно по време на кърмене си пийвам биричката, че след това звяра ми се качва на главата и ми дърпа чашата  Grinning
Обикновено пия по една малка бира, понякога две. Имам приятелка, също кърмеща, която си разрежда биричката със сода за да има по голямо количество. Наздраве и от мен  cheers

# 5
  • Мнения: 674
 Днес изпих половин бирка. Много добре ми беше! И бебка не се оплаква (то и не може)! newsm10

# 6
  • Мнения: 1 321
От лекарката си знам че до 1 чаша  е лимита но винаги прекалявам.До една малка 330мл съм стигала и малкия е доста послушен след това. Mr. Green Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 237
И аз се бях замислила над този въпрос,че по едно време ми стана навик всяка вечер да си изпивам по една малка чаша (от тези за вино). За компания на мъжо, пък и в тези жеги е благодат. Беше ми станало съвестно, но щом 1 чашка е лимита- значи не съм съгрешила. То и ние вече сме големи, ще станем скоро на годинка- кърмя я само сутрин или нощем понякога (в зъбния период сме- няма как..)

# 8
  • Мнения: 2 467
До година и половина никакъв алкохол не пиех. После  Laughing започнах с глътка две... биричка разбира се. Сега до една малка стигам, но консумирам рядко - веднъж месечно идва.

Загорка с пържени картофки  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 924
И аз си позволявам по една бира от време на време.Преди да забременея, бях бироман Sunglasses
Сега не смея да пия онези количества отпреди година,разбира се, преди всичко заради съдържанието на алкохол.
Пробвах с безалкохолна,...


...но това не е бира.

# 10
  • Мнения: 1 132
Аз пийвам по една на ден (алкохолна), като е жега и ми се пие повече наблягам на безалкохолните бири. Е, понякога в компания прегрешавам и с две, но пия бири с алкохолно съдържание 2%.

# 11
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Пийвам по бира вечер с вечерята, не съм забелзала на бандитите да им пречи

# 12
  • Мнения: 700
 Малиии...аз една чашка,ако изпия се напивам и падам под масата Joy,затова не смея повече от 2-3 глътки.

# 13
  • Мнения: 1 691
По една бира си пийвам от време на време, а понякога и по една чашка винце. Аман от ограничения!

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
И аз да си призная пийвам по една биричка, два или три пъти в седмицата. Някой път малка, а друг път голяма. То в тези жеги направо не се трае.

Общи условия

Активация на акаунт