преса за къдрици

  • 10 567
  • 20
  •   1
Отговори
някой да знае преса за коса която прави къдрици-като вълни
преди известно време в един салон ми я правиха с текава преса косата стои като вълни много хубаво но не видях нито марка нито някакав надпис разбрах и че приставките не се сменят защото фризиорките си говореха че нагревателя на едната е изгорял от това че не се сменяли приставките а се миели на място
косата не стои като когато се прави с обикновенна преса
надявам се да сте ме разбрали и някой да може да ми каже за какво става въпрос и от къде да си купя

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 11:00 от mariela8

# 1
  • Мнения: 1 234
За пръв път чувам за такава преса,но ще ми е много интересно да науча повече. FlutterДаже бих си и купила Hug

# 2
  • Мнения: 778
И аз ... И аз ще си купя ..

# 3
naistina e neveroqtna kosata stoi na valnichki ednata presa beshe s po edri valni a drugata s po sitni

# 4
  • Мнения: 778
А в кой фризьорски салон видя тази преса?! Да отида и аз да видя каква е?! Или да ми я направят и на мен такава - знаеш ли от колко време си търся нещо такова?1

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
говорим за вълни тип "вафлички" или аз нещо не разбирам? newsm78

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Sorry за off-а ама се пише кЪдрици Hug

# 7
ne nqma nishto obshto s vaflichki prosto valni
salonat v koito me praviha
 se namira v plovdiv bqh na edna svatba tam i edna poznata me zavede-kazvashe se ARLET neznam dali f sofiq ima takav  onzi beshe mnogo golqm i hubav - imam v predvid dali ima arlet  Flutter

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 09:59 от mariela8

# 8
  • Мнения: 122
Мисля, че знам за какво говорите. Виждала съм такава преса, която е широка приблизително 12 см. и предполагам, че прави косата на едри вълни. Видях е преди близо година в магазин за техника над Домко-то в Бургас, но не се сещам за името му в момента. Когато реших да си я купя, вече я нямаше. И от тогава няма зареждане. Магазина е този който продава техника рекламирана по едно време от Ники Кънчев, дано се сетите!

# 9
  • Мнения: 393
И аз бих си купила стига някой да каже къде точно ги има тия преси  Praynig

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
Предполагам за това става въпрос
Има и още приставки
Ето ви и адресче http://www.antoanette.com/show.php?id=131&a=f#

# 11
  • Мнения: 393
 Sad при мен има проблем с линка

# 12
# 13
  • Мнения: 122
Тази която аз видях няма нищо общо с тези по-горе. Представлява една преса, приблизително 12 см. и само с една чупка /вълна/. Немога да открия снимка за да покажа. И преставката е само една, не се сменя.

# 14
  • Smallville
  • Мнения: 994
Тази която аз видях няма нищо общо с тези по-горе. Представлява една преса, приблизително 12 см. и само с една чупка /вълна/. Немога да открия снимка за да покажа. И преставката е само една, не се сменя.
Може модела да бил такъв,но има и сменяеми,важното е да открием какво точно търси момичето
Най вероятно става въпрос за приставката на снимката най долу в дясно,тя прави едри вълни
http://www.vassilias.biz/Vassilias.bg/H_KozmUr/Pict_KozmUr/hm3011.jpg

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 20:29 от danibaby

Общи условия

Активация на акаунт