Как точно да пия Достинекс ?

  • 26 662
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Момичета кажете ми в каква точно доза сте пили този Достинекс защото знам че се пият 2-3 таблетки а моя лекар ми описа една схема..... Shocked  Първия ден 3 пъти по 2 после 3 по 1 и после няколко дена 2 пъти по 1 !!! Щях да изтърва телефона при тая доза  #Shocked  При положение че едното хапче струва около 15 лв мен ще ми трябват около 500 лв че да я спра тая кърма ! Моля ви помагайте. Praynig

# 1
  • Мнения: 3 153
Абе тоя лекар в ред ли е? Аз пих по едно хапче в седмицата и с 2 хапчета ми спря. Евентуално ако имаш повече кърма може да се наложи да изпиеш за още 2 седмици още 2. Я се консултирай в аптеката или с друг лекар..

# 2
  • Мнения: 1 800
Аз пих само 2 таблетки през 24 часа и край, но имах съвсем малко кърма. На листовката на хапчетата пък пише да се пият2 таблетки два дни-сутрин и вечер по 1/2

# 3
  • Мнения: 3 146
Ne съм чувала някой да е пил повече от 4 таблетки.иди на друг лекар, това не може да бъде вярно...

# 4
  • Мнения: 10 758
Аз пих три хапчета. Всеки ден по едно, като ги разделях на половинки - сутрин едната и вечер другата. Твоя доФтор нещо се е объркал.

# 5
  • Мнения: 5 250
Първите две ги изпих цели (незнам защо бях останала с впечатлението че така трябва),но със следващите 2 както си му е редът -сутрин и вечер по 1/2 хапченце.
Радвам се, че нямам никакви странични ефекти и след приемът им забравих всички мъки свързани с кърменето.Но най-голямата ми мъка е,че гърдите ми не са същите като преди,въпреки че напоследък се забелязва подобрение.Ще изчакам до 1 година и ако не се възстановят напълно ще предприема други мерки Wink

# 6
  • Мнения: 1 045
Радина те и мойте гърди на нищо не заприличаха #Silly Едната стана по-голяма от другата , нацепиха се до безобразие , зърната ми станаха тройно по-големи абе изобщо грозна картинка Cry  
А вие цедихте ли се докато ги пихте хапчетата ?

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Desika
Момичета кажете ми в каква точно доза сте пили този Достинекс защото знам че се пият 2-3 таблетки а моя лекар ми описа една схема..... Shocked  Първия ден 3 пъти по 2 после 3 по 1 и после няколко дена 2 пъти по 1 !!! Щях да изтърва телефона при тая доза  #Shocked  При положение че едното хапче струва около 15 лв мен ще ми трябват около 500 лв че да я спра тая кърма ! Моля ви помагайте. Praynig

Той май ти е дал схемата за пиене на бромокриптин!

# 8
  • Мнения: 562
Аз пих 2 таблетки - по 1/2 таблетка на 12 часа. Не се цедиш докато ги пиеш!!!!

# 9
  • Мнения: 3 146
Е зависи ако имаш много кърма и ти станат твърди гърдите се поизцеждаш, иначе ще гръмнеш.поне при мен така се налжи да правя.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз имах много кърма, но се изцедих хубаво и пих две хапчета две поредни вечери и кърмата ми спря- първите дванадесет часа щях да се пръсна, но не цедих- всичко мина нормално.

# 11
  • Мнения: 5 250
Аз цедях само при нужда,когато гърдите ми ставаха твърди и ме боляха.

# 12
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Radina
Аз цедях само при нужда,когато гърдите ми ставаха твърди и ме боляха.

И аз така, само облекчаваш и не пипаш повече!

# 13
  • Мнения: 1 214
Извинявай,но аз нещо съм пропуснала сигурно!Защо трябва да спреш кърмата Confused:

# 14
  • Мнения: 3 146
ами пита момичето как , не ни интересува защо.кога ще се научите да отговаряте само каквото ви питат, а не да разнищвате човека до девето коляно....

Общи условия

Активация на акаунт