Ходили ли сте на Джулай?

  • 1 803
  • 39
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
винаги ми е било готино като се събират младежи на морския бряг, за да посрещнат изгрева на 1 юли. За съжаление не съм присъствала, никога не съм движила с хипарски настроени хора. последните години май отмря тази традиция...
миналата година на този ден сутринта изживях най-хубавия джулай.....

# 1
  • Мнения: 87
винаги ми е било готино като се събират младежи на морския бряг, за да посрещнат изгрева на 1 юли. За съжаление не съм присъствала, никога не съм движила с хипарски настроени хора. последните години май отмря тази традиция...
миналата година на този ден сутринта изживях най-хубавия джулай.....
на теб кой ти каза , че е отмряла...?! сигурна ли си , че живееш в Бг?!  newsm78

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
извинявай, но преди две години гледах репортаж и на брега във Варна имаше двайсетина човека. и тва ако е джулай... newsm78

# 3
  • Мнения: 6 039
не мисля че е отминала традиция в никакъв случай

аз снощи бях на място, където мнооооооого хора очакваха Джулая.

# 4
  • Мнения: 3 034
да, ходих. в 10-ти клас. беше много яко и освобождаващо преживяване.

# 5
  • Мнения: 503
извинявай, но преди две години гледах репортаж и на брега във Варна имаше двайсетина човека. и тва ако е джулай... newsm78
Защото вече всички се изнасят към Камен бряг. Wink или по други места. Преди доста години вълнолома беше пълен с хипарлива младеж. Джулая все още ми харесва.

# 6
  • Мнения: 13 512
не мисля че е отминала традиция в никакъв случай

аз снощи бях на място, където мнооооооого хора очакваха Джулая.
от които ндали някой е знаел смисъла на Джулая.

# 7
  • Мнения: 1 100
И таз' година ми се размина Джулай Морнинга.  Sad

# 8
  • Мнения: 6 039
не мисля че е отминала традиция в никакъв случай

аз снощи бях на място, където мнооооооого хора очакваха Джулая.
от които ндали някой е знаел смисъла на Джулая.


да бе, ти ще кажеш
преди партито имаше лекция

# 9
  • Мнения: 2 697
от които ндали някой е знаел смисъла на Джулая.

Знаят, знаят smile3521
В интерес на истината, забелязвам, че през последните години поне аз се запознавам с девойки и момчета по-малки от мен, които са абсолютни хипари по душа. И те съвсем не са един-двама. Това само може да радва...

Аз още не съм посрещала Джулая, а така ми се иска...на Камен бряг...или на друг бряг...с любимия и адски много хора, които не познавам, но точно в тази нощ се чувстваме едно цяло newsm10

# 10
  • Мнения: 13 512
Времената бяха други, символиката беше свързана с тях. Посрещането на изгрева означаваше свобода...а сега не се вързва никак  очакването на свободата.. и  ред още други символики, които в днешно време не пасват.

# 11
  • Мнения: 2 697
Времената бяха други, символиката беше свързана с тях. Посрещането на изгрева означаваше свобода...а сега не се вързва никак  очакването на свободата.. и  ред още други символики, които в днешно време не пасват.


Да, масовите "ценности" сега са други...

Но пък търсенето на вътрешната свобода и хармония е...дълбоко човешко, може би и това кара хората да преживяват Джулая отново и отново по сходен начин така, като преди толкова години... Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 688
Не, но веднъж на 1-ви юли посрещнахме слънцето, седнали на ръба на 18-ти блок в Студентски град.

# 13
  • Мнения: 804
Ходили сме ама преди мнооооооого години, че и дъщеря ни влачехме след нас, беше на 3-4 годинки /безотговорни родители!/. Тогава обаче не беше на Камен бряг, а по южното черноморие.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
Да, ходила съм. При това години наред.
Изживяването беше невероятно.
Но тогава всичко беше друго.
Посрещането на утрото на 1 юли беше посрещане на свободата, на независимостта на духа, надигане на главата по собствен начин, а не по начина, по-който я вдигат всички останали и под команда, обличане по друг, собствен, начин, прическа, отношения ....
Не бих могла да изредя всичко!
А сега смисълът е друг!
Но изживяването е красиво.
И сега, винаги когато мога, отивам да посрещна утрото, та дори и не на 1 юли.

Общи условия

Активация на акаунт