Отзиви за детските градини в Кичука-Пловдив!!!

  • 1 309
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Моля ви ,майчета, кажете от кой градини сте доволни, как е със записването, спподелете опит. Благодаря предварително!!!

# 1
  • Мнения: 550
Сигурно някои ще се похвалят,е аз все още не знам,защото не сме приети в нито една,в която бяхме подали документи,така че...Но ще  ти кажа  едно,опитай се да си подадеш молбите ако трябва първа,защото-корупция,корупция,бюрокращина...Плюй три пъти,хвърли сол зад гърба си,три крачки назад,завърти се,дръпни си ухото,чукай на дърво и  там каквото се сетиш,да не ти се случва да се разправяш с тези... newsm45 smile3515 smile3511 smile3514 newsm61
Иначе сериозно,отзивите за" 8ми Март" са добри ,но който и да питаш в"Мая" било по-хубаво.Там си имат и мажоретен състав и футболен отбор,а в "8ми Март" си имат стара мома за директорка и дебели лелки с просташко държание,за преподавателките само хубави неща се чуват,затова ми е трудно да дам съвет коя е по -хубава.Има още няколко градини,но те не са ни в района и не мога да кажа нищо.Успех в борбата за места!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Blagodarq Mamimi!

# 3
  • Мнения: 639
Дъщеря ми беше в "8 МАРТ".
Тази година госпожите им ще започват нова група.Казват се Ангелова и Петкова.Петкова е по-възрастна,но идвете са много готини.Грижат се за децата като за свои, за което съм им много благодарна! Hug
Лелката,която беше на тяхната група,леля Диди,май не е по-голяма от мен.
Освен товава миналата година направиха основен ремонт на градината,има и голям двор за игра с много дървета .
В градината има занимания по спортни танци,бойни изкуства,английски и народни танци,но за тях не съм сигурна.Заплащат се допълнително,около 75лв за година и се плащат на два пъти.
това е общо взето.Аз съм доволна.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Благодаря ,Десита!

# 5
  • Мнения: 6 206
Дъщеря ми беше в "8 МАРТ".
Тази година госпожите им ще започват нова група.Казват се Ангелова и Петкова.Петкова е по-възрастна,но идвете са много готини.Грижат се за децата като за свои, за което съм им много благодарна! Hug
Лелката,която беше на тяхната група,леля Диди,май не е по-голяма от мен.
Освен товава миналата година направиха основен ремонт на градината,има и голям двор за игра с много дървета .
В градината има занимания по спортни танци,бойни изкуства,английски и народни танци,но за тях не съм сигурна.Заплащат се допълнително,около 75лв за година и се плащат на два пъти.
това е общо взето.Аз съм доволна.
Сериозно.
Аз света изринах докато го уредя при тези двете госпожи.  Simple Smile
Толкова хвалебствия се наслушах от мои познати, които вероятно ходят заедно с твоето дете.
Много се радвам, че сте доволни. Дано намерят пътя към моето момче, защото той не е от най-лесните.

# 6
  • Мнения: 639
Каспър,няма да съжаляваш!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 512
 А трудно ли е записването е тази градина 8 март
колко предварително приемат документи?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 512
А мнението ви за Зорница какво е ?

# 9
  • Мнения: 6 206
А трудно ли е записването е тази градина 8 март
колко предварително приемат документи?
Не знам може би година, година и половина предварително трябва.
Обади се да провериш.

# 10
  • Мнения: 550
Поне година и половина.Аз послушах директорката и отидох на първи септември и се оказа,че няма места ,така,че каквото и да ти разправя настоявай да ти приеме молбата по-рано!Тази жена измисля такива номера,че може да те подлуди!

# 11
  • Мнения: 639
Поне година и половина.Аз послушах директорката и отидох на първи септември и се оказа,че няма места ,така,че каквото и да ти разправя настоявай да ти приеме молбата по-рано!Тази жена измисля такива номера,че може да те подлуди!
Мен ме върна за 1.09.сина ми е роден 2005г.надявам се да нямам проблеми щом дъщеря ми е била там,а и доста неща направихме за групата.Остава и да не го вземат направо вадя  #2gunfire #2gunfire

# 12
  • Мнения: 131
ЗДравейте мами. Учител съм в ЦДГ"Деница". Доколкото зная, децата във нашата градина се приемат свободно./Е, от месец септември/.
Тази година ще вземам първа група и ако решите заповядайте. Ще има и още една първа група, така че може би има още свободни места. Става въпрос за набор 2004. А за 2005, наистина е рано да се подават молби.

# 13
  • Мнения: 6 206
Поне година и половина.Аз послушах директорката и отидох на първи септември и се оказа,че няма места ,така,че каквото и да ти разправя настоявай да ти приеме молбата по-рано!Тази жена измисля такива номера,че може да те подлуди!
Мен ме върна за 1.09.сина ми е роден 2005г.надявам се да нямам проблеми щом дъщеря ми е била там,а и доста неща направихме за групата.Остава и да не го вземат направо вадя  #2gunfire #2gunfire

На 01.09. /то всъщност на 03.09/ бъди още в осем сутринта там, даже ако не и в 7 часа. Направи сигурно, че си първа в списъка, да видим тогава какво допълнително може да се измисли.
ЗДравейте мами. Учител съм в ЦДГ"Деница". Доколкото зная, децата във нашата градина се приемат свободно./Е, от месец септември/.
Тази година ще вземам първа група и ако решите заповядайте. Ще има и още една първа група, така че може би има още свободни места. Става въпрос за набор 2004. А за 2005, наистина е рано да се подават молби.
Това ми звучи като научна фантастика със свободните места за набор 2004, извинявай нищо лично.

# 14
  • Мнения: 550
ЗДравейте мами. Учител съм в ЦДГ"Деница". Доколкото зная, децата във нашата градина се приемат свободно./Е, от месец септември/.
Тази година ще вземам първа група и ако решите заповядайте. Ще има и още една първа група, така че може би има още свободни места. Става въпрос за набор 2004. А за 2005, наистина е рано да се подават молби.
Много се надявам да е сравнително близо до нас,защото разстоянията наистина са ни проблем(нямам възможност да го карам с колата всяка сутрин)

Общи условия

Активация на акаунт