Помощ! Откъде прозорче за водомери!

  • 5 886
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Дупката, където ще са водомерите се пада общо взето на централно място в банята. Там ще има едно пано красиви плочки с 2 реда фриз.
Ще е супер тъпо там да цвъкна едно бяло пвц-прозорче, откъдето да се проверяват водомерите.
Зная, че имало някакви прозорчета, които се вграждат под плочките и върху отварящата се част се залепят плочки и почти не личи, че има нещо отдолу.
Но къде се продават такива?
Моля, помогнете!

# 1
  • Мнения: 19
Ами  newsm78 в Практикер или Бриколажа няма ли нещо подобно? Thinking

# 2
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
В интерес на истината не съм виждала други освен бели, но са пластмаса и не знам дали ще издържат плочки- много ме съмнява.
Съжалявам че не мога да помогна.

# 3
  • Мнения: 98
На Оборище преди Черковна / след В.Друмев от дясната страна ще видиш на витрината монтирани едни метални "панти" . Те се монтират на стената  и става скрита вратичка върху която се лепят плочките.  Peace

# 4
  • Мнения: 479
Благодаря!
Ще ги видим какви са тия "панти"  Wink
И през практикер и бриколаж ще минем и пак ако не намерим-ще се оплача отново тук Naughty

# 5
  • Мнения: 98
По-объркано нямаше как да обясня, но ги има Simple Smile

# 6
  • Мнения: 223
като неискаш ПВЦ,сложи си алуминиево,аз имам такова и си е много готино Peace,пък и не е толко скъпо..във всяка фирма за дограма предлагат такива

# 7
  • БГ
  • Мнения: 349
Аз също не исках да слагам от тези пласмасови капаци и мъжът ми измисли на една плочка сложи дръжка и магнит от вътрешната страна и самата плочка става вратичка,но това е на стеничка от гипсокартон с която се скриват тръбите и вграденото казанче.

# 8
  • Мнения: 479
и нашата стена е от гипсокартон. Това с магнитчето ми хареса!
 Hug

# 9
  • Мнения: 404
Ето възможни варианти:  Ревизионни отвори

# 10
  • Мнения: 213
Нашият ревизонен отвор е нестандартен и от една година търсим как да го затворим. Дали фирмите за алуминиева дограма могат да направят нещо по поръчка?

# 11
  • Мнения: 479
Много благодаря!
Значи се казвало ревизионен отвор....
Сигурно Ени ми говори за същата фирма, понеже видях, че имат магазин на Оборище.

Нашият ревизонен отвор е нестандартен и от една година търсим как да го затворим. Дали фирмите за алуминиева дограма могат да направят нещо по поръчка?

Ами да. Може и с цветно съкло някакво да е.

# 12
  • Мнения: 617
Нашта в къщи е направена от някакъв здрав пелксиглаг върху който са налепени плочките. Има си мъничка дръжчика незабележима и от зад е привързана в ластик за тръбите много е хитро.

# 13
  • Мнения: 213
Цитат
Ами да. Може и с цветно съкло някакво да е.

  bouquet Не се бях сетила за стъклото.

# 14
  • Мнения: 479
Тази теми4ка стана малко рубрика "направи си сам"  Laughing
Можете да покажете сним4ици ако искате.
Аз си мисля на тези вратички, които са без панти и се изваждат целите навън не се ли очукват по края плочките като се вадят и слагат често?
Понякога инкасаторите като ги прихване идват всеки месец да засичат водомерите.............

Общи условия

Активация на акаунт