Какво столче за кола да избера?

  • 835
  • 5
  •   1
Отговори
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Здравейте,
досега сме използвали няколко пъти столче за кола взето назаем,понеже рядко сме возили бебо в колата.Сега обаче искам да купя столче-кошница и се чудя какво да избера.Колебая се между
Чико,Неонато, а може би и Чиполино. Конкретно за Чико vs. Неонато ми е въпроса.Кое от двете е по-добро и защо?Благодаря ви за отговорите.
Само да допълня-Алекс е около 8 кг. --  не знам дали да не се ориентирам към столче,а не кошница.Въпреки килограмите си на месеци е малък и все още не сяда,така,че ????

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 09:54 от det

# 1
  • София
  • Мнения: 11 655
Мисля,че при това положение първо Ви трябва кошница.
Лично аз бих избрала Чико,а ако отидеш в Малечко,които са вносители на Неонато ще оплюят едно хубаво Чико,защото най-хубавите марки в БГ са само тези,кото те внасят.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 900
По-добре вземето столче 0-18кг. до годинка ще си го монтирате с гръб към движението после по посока...то и повечето кошници са до 9кг, има и такива до 13, но все пак след 9 кг почват да стават теснички, а и доста преди да достигне детето 13 кг окъсяват....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202464.0 виж тази тема -  има линкове към някои такива столчета, както и някои мами споменават още няколко фирми, които предлагат Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 936
вземи си столче,не кошница!!! максимум месец-два и кошницата вече ще е неизползваема! ние имаме столче което е с 2-3 нива на регулиране...с полулегнало положение  Peace

# 4
  • Мнения: 3 926
Всъщност скоро си ползавх кошницата, за да превозя дъщеря си. Чико е и тя си се побира вътре. Е, крачетата стърчат, но си спа удобно. За мен наистина възрастта не е за пренебрегване. И ние сега сме със столче от 0 до 25кг. на Плей, но честно казано аз лично не виждам как ще се сложи новородено там, дори при най-високата степен.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 891
Идеята за столче 0-18кг. е най-добра. Преди да го купиш, поискай да го монтираш в колата, за да видиш, дали ще му е удобно и не забравяй, трябва да може да се монтира обратно на движението.

Общи условия

Активация на акаунт