Има ли такъв тест за бременност?

  • 2 135
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Мами, спешен ми е въпроса - има ли тест за бременност, който отчита резултата една седмица след евентуално забременяване?Всички тестове са след закъснение на цикъла.......а аз не мога да чакам толкова. Много ми е зле и не знам дали не съм бременна. Нужно ми е да знам със сигурност. Два пъти се тествах с Шуър Чек, ама все отрицателно Praynig Но там пише, че е точно след 14-тия ден от забременяването. Помагайте, че ще откача вече Cry

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Зная, че има тестове които отчитат една седмица преди очакваната менструация.Но за търсените от теб не съм чувала.

# 2
  • Мнения: 578
Аз знам, че има такива, които отчитат часове след забременяването, но не съм чувала за конкретна марка и дали изобщо ги има в България....

# 3
  • Мнения: 575
Теста Престо отчита по-рано от другите. Но една седмица след забременяване е твърде рано дори и за него Simple Smile Изчакай няколко дни още ...

# 4
  • Мнения: 4 053
Теста Престо отчита по-рано от другите. Но една седмица след забременяване е твърде рано дори и за него Simple Smile Изчакай няколко дни още ...

 Peace
или пробвай с кръвен 

# 5
  • Мнения: 1 426
Зная, че има тестове които отчитат една седмица преди очакваната менструация.Но за търсените от теб не съм чувала.
Ами то една седмица след забременяването е равно на една седмица преди очакваната менструация... Кажи марката, ако си спомняш!

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Зная, че има тестове които отчитат една седмица преди очакваната менструация.Но за търсените от теб не съм чувала.
Ами то една седмица след забременяването е равно на една седмица преди очакваната менструация... Кажи марката, ако си спомняш!
В България не съм виждала такива, съжалявам.Има ги в чужбина, но марката не я помня.Някой може да се сети.

# 7
  • Мнения: 4 621
Не знам да има такъв тест Thinking

# 8
  • Мнения: 1 081
Ако ти е толкова спешно пробвай с кръвен тест, но и за него не съм сигурна дали ще отчете.

# 9
  • Мнения: 1 098
Рекламират ги, че отчитат седмица след евентуално забременяване, но това според мен не е така. Най- верни са, когато изчакаш поне ден закъснение Peace

# 10
  • Мнения: 578
А как се прави този тест - кръвния?Колко струва и колко време се чака резултата

# 11
  • Мнения: 1 207
Сега видях и това.
Тест с урина на 100% ще ти покаже.Говоря за лабораторен тест

# 12
  • Мнения: 174
Най добре изчакай още 1-2 седмици..и тогава ще се разбере със сигурност...а и да си бременна какво ще направиш...1-2 седмици по-рано или късно няма значение...само търпение да имаш..!! Simple Smile
По думите ти не разбрах дали е желана или не бременноста...при всички положения ти пожелавам успех!

# 13
Здравей red_devil!Аз също те съветвам да изчакаш 1-2 седмици,защото и аз поради нередовния си МЦ направих 2 теста отначало''sure check'',които бяха отрицателни(направих ги на 10 ден след закъснението),да но МЦ не идва и не идва.На 20 ден си направих още 1,защото вече наистина се усъмних,че може и да съм бременна и наистина теста тогава се оказа''+'' Simple Smile
Пожелавам ти успех! Hug

# 14
  • Мнения: 497
На мен тест "Престо" ми показа отрицателен в деня на очакваната менсттруация, а си бях бременна! Може би единиствено кръвния ще покаже по-рано. На друг не бих разчитала. При мен едва 4 след закъснението тест ми отчете бременност.

Общи условия

Активация на акаунт