чуждо дете-мое дете 2

  • 2 741
  • 37
  •   1
Отговори

Анкета

Какви са децата ви:

Опции:

  • Мнения: 1 425
Явно другата тема се радва на популярност, та реших да направя и една анкета. Какви са децата ви - осиновени(доведени) или родни (не съм сигурен за думата ама мисля че е ясно). Осиновени или доведени деца - има се предвид хора, които вече са осиновили деца или са в процедура.  Намеренията ... не се броят. Като станат реалност - заповядайте пак в анкетата.Пуснал съм анкетата за да науча реалността в момента. Който има намерение за осиновяване, но засега не прави нищо - може да се запише в другата тема. Заповядайте за гласуване Wink

# 1
  • Мнения: 1 425
Ако искате - може да напишете мнение, но моля ви да не е с леки батални сцени като в другата тема.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм онази с опция 1.
Ако напиша нещо друго, ще се повторя от другата тема.

# 3
  • Мнения: 1 417
И мое и на мъжа ми  WinkОпция 4

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Изтървала съм първата тема.
Две родни деца имам.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Изтървала съм първата тема.
Две родни деца имам.

Не си. Просто  е на втора страница и е с друг смисъл. Там се пита "бихте ли осиновили дете" , а тук е преброяването на направилите го.

# 6
  • Мнения: 3 622
И мое и на мъжа ми  WinkОпция 4

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 843
а тук е преброяването на направилите го.

Съмнявам се, че тук ще бъдат преброени по-успешно от едноименния форум.
Всъщност, какво точно искаш да преброиш, Panther?
Нещо ме загложди любопитство...

# 8
  • Мнения: 27 524
Родни  Peace

# 9
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 797
Разбрах, че "намеренията не се броят", така че нямам друга опция освен последната. Както и друг път съм казвала, когато човек реши че ще направи нещо, просто го прави в един момент без много много приказки.
Но факт е, че искам да осиновя дете един ден. И да имам родни. Искам - дано имам тази възможност!

# 10
  • Мнения: 9 865
Опция 6, с изненада открих, че има и други като мен.
Едва ли ще имам родни, не бих осиновила, защото това е за по-мъдри хора, не съм зряла и знам, че би било грешка. Това не пречи да помагам с каквото мога.

# 11
# 12
  • в Низината
  • Мнения: 705
Родни.

# 13
  • Мнения: 3 268
Имам две родни деца,общи с мъжа ми.

# 14
  • Мнения: 1 038
Едно родно .

Общи условия

Активация на акаунт