Много се върти и се буди нощно време

  • 543
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте, напоследък имамe следния проблем. Малкият юнак (на 5 месеца и половина) първо заспива трудно, тъй като все иска да се обръща по корем и като се обърне си изморява и не си ляга а започва да се сърди. И другият момент е че като заспи в 9, 9 и нещо си спи добре (разхлаждаме до колкото може и цяла нощ си е отворена стаята), към 2 часа пак започва да се върти и като се обърне се събужда Simple Smile. Понякога го вземам при мен и като го гушна си спи, но ми се иска да не свиква така. През деня също започна трудно да заспива с това въртене Simple Smile. Давайте идеи.

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И ние след въртене се събуждаме, но после заспиваме пак. Това с гушкането при вас го правим и ние, мисля , че ще е временно, за сега съм спокойна.

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами освен да прочетеш тази статия Да спим с бебето – да, не, понякога? , иначе моето бебе като се завърти попъшка малко и пак си заспи.

# 3
  • Мнения: 2 616
Моят юнак пак се примести при нас, не знам защо, но от няколко дни отказва да заспи сам, а като заспи с мен, а съм мръднала, а е ревнал, не знам какво му стана. Мен не ме притеснява, че спи пак с нас, като се поуспокои пак ще опитам да го преместя в креватчето, пък каквото стане.

Общи условия

Активация на акаунт