Вила "Рай" или х."Бохема" в Огняново?

  • 19 525
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Моля препоръчайте ми едно от двете места за няколкодневна почивка! На вила "Рай" не можах да намеря никакъв сайт, за да се ориентирам в обстановката и цените. Интересува ме какъв е басейнът и дали е с минерална вода вътре /и да е топла/. За х. Бохема намерих сайт. Видях че местността наоколо е прекрасна /защото искаме да сме на зелено /, но басейна ми се видя много неподдържан и направо западнал. С две думи искаме по възможност да сме сред природа и да има басейн с минерална вода. Няма малки деца с нас, така че не ни трябва детски басейн. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 306
Сега разбрах, че за вила "Рай" няма никакви места за август. Дайте мнение и за вила "Мери",    х-л"Елис" и х-л "Чинара", че нямат сайтове.

# 2
  • Мнения: 2 255
Ходили сме там миналия септември, но в хотел Делта - там има и дестски и голям басейн и външно джакузи и е ОК  Peace
За Рай - там само се хранехме - ресторанта им е най-добър в района  thumbsup А басейна е един и не много голям  Rolling Eyes
Иначе всички там са с минерална вода - дори и от казанчето на тоалетната тече минерална вода  Joy
Местността е много красива и е спокойно място за почивка с деца   Hands Thumbsup

# 3
# 4
  • Мнения: 505
Вила "Рай", но след като няма места  х-л Делта  Peace
Като видиш вила Мери, ще ти прилошее, в х-л Елис, в момента правят басейн и около него се строи  Peace

# 5
  • Мнения: 306
А в х.Бохема никой ли не е отсядъл? Дайте някаква информация и за него.

# 6
  • Мнения: 505
Х-л Бохема е преустроен от соц. ресторант със стаи в хотел. Има много мъничко басейнче и се намира на самата река Канина. В стаите не съм влизала, не знам как изглеждат. Намира се с/у х-л  Елис, така че не се надявайте на друга гледка освен строеж  Peace

# 7
  • Мнения: 176
А какви са цените в хотел Делта

# 8
  • Мнения: 2 255
А какви са цените в хотел Делта


09'2006 - апартамент огромен момчетата ритаха топка вътре беше 70 лв
стая - 35-50

# 9
  • София
  • Мнения: 6 522
И двойната стая в Делта, в която бяхме ние беше огромна. Ако имаш избор - препоръчвам "Вилата", така в хотела начират третата, най-малката постройка. Най-спокойна е.
малко снимки и от мен:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128600&photo=6

# 10
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Аз бих препоръчала Петрелийски, до Рай... Но ако държиш на Рай или Делта, ориентирай се по другите отзиви... Успех!

# 11
  • Мнения: 2 255
Аз бих препоръчала Петрелийски, до Рай... Но ако държиш на Рай или Делта, ориентирай се по другите отзиви... Успех!

Петрелийски изглежда доста добре, но е и по-скъпо  #Crazy

# 12
  • Мнения: 1 234
Между Рай и Делта аз лично Делта харесвам повече.Басеина им за момента е май най-хубавия,стаите също са хубави. Peace

# 13
  • Мнения: 3 216
Извинявам се,че се намесвам- за кое " Огняново" става точно вьпрос?Кьде се намира горе-долу?

# 14
  • Мнения: 1 234
Извинявам се,че се намесвам- за кое " Огняново" става точно вьпрос?Кьде се намира горе-долу?
Става въпрос за село Огняново,което е на 10 км. от Гоце Делчев.

Общи условия

Активация на акаунт