Изненада за 30 годишнина на моят съпруг

  • 3 251
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Давайте идеи мами Praynig
Изключваме посрещането вечер по червена панделка и свещичка. Тримата сме с детето и вечерта ще идем да хапнем някъде Hug. Но искам да го изненнадам в офиса примерно. Една торта, бонбони, вино или нещо подобно.
Утре е денят а никва организация до този момент, пък съм зациклила. 100 гр. сладки май не правят подобна услуга, неделя май също. Идеята е, да не  мъкна изненадата  до моя офис и после с куриер, а директно, фирмата да се занимава с това. Приемам идеи всякакви Hug.

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 11:24 от Гея

# 1
  • Мнения: 1 930
Нямате ли идеи???

# 2
  • Мнения: 75
здрасти и аз много се чудих какво да е това чудо изненадата за 30 рожден ден, защото съм му подарявала какво ли не, но някой сладурани от форума ми препоръчаха този сайт www.gift.bg

има всевъзможни изненади и ще му занесат в офиса аквото искаш Simple Smile успех! и пиши какво си избрала и как е минало  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 925
Единственото, което мога да предложа е за подарък - Аз направих тениски със снимката на беби и нашия тати много ги хареса и си ги носи всеки ден. В книжарница Ориндж имат страхотни чаши за бира ( лимитирана серия ) и май имаха доставки.  Peace
Приятно искарване и успех с изненадата !
Peace

# 4
  • Мнения: 2 336
Това с тениската е много интересно. Искам да попитам - къде в Пловдив може да се направи такава тениска?

Общи условия

Активация на акаунт