препоръка за мамолог в София

  • 3 207
  • 12
  •   1
Отговори
искам да помоля за координати на мамолог в София за спешна консултация на открит фиброаденом на моя колежка. притесненията и са големи, но няма сигурен доктор. благодаря Ви предварително.  Wink

# 1
  • Мнения: 4 324
joli75 темата е по-подходяща за Здравен справочник. Ще я изместя там!

# 2
ок, нямах идея къде да я публикувам.

# 3
  • Мнения: 516
На тези тел.0887825538  и  02 / 8702216  - записва час за прием завеждащият Мамологична клиника в МА-София.Забравих му името - Иван ли беше , Иванов ли беше...?Гледах интервю с него в едно здравно предаване.След това 2 мои приятелки отидоха на преглед в кабинета му /частния/ - много са доволни.Казаха,че имало хора и от други градове,дошли за преглед.   
Аз също се каня да ходя ,но е с предварително записване и не работи със Здравната каса. Моите приятелки са платили 30 - 35 лв   --  ще те излъжа за точната сума.Може би в клиниката приема с направление.Пиша може би ,защото дори и там някои лекари- завеждащи не приемат ,ако не си насочен за болнично лечение.Наскоро потърсих такъв за консултация и платих 30 лв.

# 4
  • Мнения: 1 817
Горещо ти препоръчвам доц. или проф.  newsm78 Свещаров в 5та градска.  Peace Пусни името му в търсачката и ще намериш координати.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Проф. Чалъков-Военна болница,може и с направление от личния лекар.

# 6
много моля за телефон на проф.чалъков.опитвам се да го намеря, но прехвърлят от телефон на телефон.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 735
На 1 етаж в дясно в поликлиниката на Военна болница се записва час/не знам тел./.То е медицински център,в който той преглежда в определени часове и е добре предварително да си записала час.Успех!

# 8
много благодаря и това е нещо като информация

# 9
 как се казва медицинския център

# 10
  • София
  • Мнения: 1 735
didipopova1 напиши ми твой мейл да ти пусна мобилния на проф.Чалъков.Просто не ми е удобно да го пусна ей така в мрежата.Добре,че днеска една приятелка ми го даде и дано ти помогне.

# 11
didipopova@dir.bg-много благодаря нали става дума за проф.петър чалъков-хирург в гръдна хирургия във военна болница.ти ходила ли си при него

# 12
  • София
  • Мнения: 160
д-р Свещаров - приема в клиника  Панацея.намира се срешу Александровска болница.там ми оперираха гледата .много е добър,а и апаратурата им е нова и качествена.

Общи условия

Активация на акаунт