Детския клуб на вашите мечти

  • 1 616
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Как виждате идеалния детски клуб?Има ли нещо,което липсва в детските клубове според вас? Какви занимания бихте искали да има(не само за най-малките,но и за 5-6 годишните)?Ако има майки,които са посещавали детски клубове в чужбина би било интересно да споделят впечатленията си. Пускам и една анкета,за да видим,какво "куца" на детските клубове.
 Hug

# 1
  • Мнения: 4 841
уфффффффф, мине се, не мине - току цъфне някоя такава "маркетингова" тема  Whistling

Всяка нова организаторка тръгва с идеята, че нейния клуб ще е по-различен, но на края ефекта е винаги един и същ... Обиколила съм повечето от клубовете в София. Не съм доволна. Всичко е еднакво - само обстановката е различна.... Така че ако си замислила да правиш нещо - прави, на финала все ще има и доволни, и недоволни.

# 2
  • Мнения: 7 378
уфффффффф, мине се, не мине - току цъфне някоя такава "маркетингова" тема  Whistling

Всяка нова организаторка тръгва с идеята, че нейния клуб ще е по-различен, но на края ефекта е винаги един и същ... Обиколила съм повечето от клубовете в София. Не съм доволна. Всичко е еднакво - само обстановката е различна.... Така че ако си замислила да правиш нещо - прави, на финала все ще има и доволни, и недоволни.
Грешка   Mr. Green и обстановката е СЪЩАТА - писна ми от пързалката с топките,където освен да се беснее на воля НИЩО не се случва.Щом влязат в клуба и децата се спускат към това противно съоръжение,но май най- лесно е там-пускаш ги и пас.

# 3
  • Мнения: 3 456
Съоръженията са едни и същи. ooooh!

# 4
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
Неее, все пак стените са боядисани в различни цветове, столовете са с различна дамаска и други дребни детайли.

Къде ще бъде новият клуб?

# 5
  • Мнения: 155
уфффффффф, мине се, не мине - току цъфне някоя такава "маркетингова" тема  Whistling

Всяка нова организаторка тръгва с идеята, че нейния клуб ще е по-различен, но на края ефекта е винаги един и същ... Обиколила съм повечето от клубовете в София. Не съм доволна. Всичко е еднакво - само обстановката е различна.... Така че ако си замислила да правиш нещо - прави, на финала все ще има и доволни, и недоволни.

От къде знаеш,че АЗ ще правя детски клуб? Нали това е форум за да споделяме опит,впечатления и т.н. .Щом не ти се нрави темата,изобщо не пиши по нея!
Благодаря все пак на всички за отделеното време !

# 6
  • Мнения: 6 206
"Противното съоръжение" може да бъде гениално ако е използвано по предназначение, ние организираме в него игри, състезания, момичетата ми се преобличат в костюми и играем вътре.
Всъщност това е огромен актив.
Детския клуб на моите мечти ли, охо, ще си говорим след една година.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 24 467
Честно казано за мен обстановката не е чак толкова важна, говоря по- точно за интериора на клуба. Съдя по моето дете- то и неговите приятелчета се чувстват най- добре там, където има повече пространство за игри и повече свобода за движенията. Никой от тях не се впечатлява от цвета на стените, от подовото покритие, от лампите дори. Никога не са споменавали друго, освен това- как и с кого са играли, какви игри са им измисляли "батковците" и "каките".
Да, добре е да се оформи един приятен, цветен, но не безсвкусен интериор със забавни атракциони, но по- скоро мисля, че е важно да се наеме един свеж и слънчев персонал, който наистина да създаде у децата чувство за свобода и интерес към заниманията /игрите/, както и да се предостави достатъчна възможност на самите деца да се забавляват и самостоятелно под необходимия минимален контрол.

# 8
  • Мнения: 47 963
харесва  ми, когато има здрави играчки, възможност да си наблюдаваш детето, място за игри навън, безопасно е и за малки и за големи, персонала се държи адекватно, цените са сностни, обезопасено е всичко
засега такова място(да покрива всички тези неща) няма, на различните места има различни предимства, но като цяло са доста еднообразни

# 9
  • Мнения: 453
уфффффффф, мине се, не мине - току цъфне някоя такава "маркетингова" тема  Whistling

Всяка нова организаторка тръгва с идеята, че нейния клуб ще е по-различен, но на края ефекта е винаги един и същ... Обиколила съм повечето от клубовете в София. Не съм доволна. Всичко е еднакво - само обстановката е различна.... Така че ако си замислила да правиш нещо - прави, на финала все ще има и доволни, и недоволни.

Що така с лошо? Нека се сондират мнения!
На нас топките с пързалката ни е по душа, защото Боби е много бесен и го кефи да се "гмурка" в тях. Иначе каките не винаги полагат усилия да им ангажират вниманието и изобщо в клуба, в който бяхме, не можах да седна и 5 минути....

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
Що не мога да гласувам?!?!

# 11
  • Мнения: 6 029
има ключ на анкетата...

# 12
  • Мнения: 3 506
Що така с лошо, бе хора  newsm78 Като не ви харесва темата, кой ви кара да пишете?

По темата - зависи за какъв детски клуб става въпрос. Аз лично не виждам нищо лошо в беснеенето на воля, още повече на пригодено за целта място. Понякога децата имат нужда точно от това. А и в повечето съществуващи клубове никой не обещава, че ще се случва нещо друго, нали? Аз лично нямам проблем да си правя сметка дали, кога и колко често да се възползвам от терена за беснеене, така че да не ми писне.

Друг е въпросът, че на повечето места персоналът е под всякаква критика и като мотивация, и като опит, респективно децата са оставени в общи линии на самотек. Това е доста опасно, особено когато достъпът на родителите е ограничен (както в Арените например, или преди време в София ленд), и аз лично избягвам такива места.

С две думи, в съществуващия формат, според мен куца най-много персоналът, откъдето и отговорността за децата. Иначе нови неща могат много да се измислят.

# 13
  • Мнения: 155
Подновявам анкетата тъй като видях,че се проявява интерес! Аз лично също смятам,че персонала "куца" най-много....Били сме по много детски клубове и тези,които ми допаднаха са много малко...в интерес на истината могат да се измислят много интересни игри и занимания и за по-големите дечица....Нямам нищо против "противното съоръжение" защото там децата имат възможност да се налудуват на воля и после да спинкат "като къпани"  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
Аз също си мисля, че отношението на персонала хич не е на ниво. Не знам какъв е проблемът - дали ниското заплащане, какво ли, но почти винаги "какичките" са супер намръщени и недоволни от нещо... Това е мое мнение!!!

Общи условия

Активация на акаунт