Почивка на Доспат

  • 5 908
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Обичам го този район. Решихме да отседнем за няколко дни. Но......Чудя се къде в хотел Тихия кът или Панорама? Моля изкажете мнение, къде сте отсядали и какви са цените, защото явно в сайта на джърни са неактуални.

# 1
  • Мнения: 639
http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=1985
работи.
Според мен Тихия кът е по-добре,защото е до язовира, а Панорама е доста далеч.В Доспат улиците са в ужасно състояние.
На Панорама е чудесна гледката,има и басейн,но не съм го виждала пълен.Ресторанта е добър горе долу,но има какво да се желае.
Тихия кът Peace

# 2
  • Мнения: 1 930
Тенкс  bouquet,
Прочетох доста добри мнения и за двата хотела. И естествено се колебая.

# 3
  • София
  • Мнения: 533
Миналата седмица бяхме  в Тихия кът - много сме доволни.  Стаите са много добри, ресторанта също, гледката от всички стаи е прекрасна - към язовира. Цените са - двойна стая 40 лв, апартамент - 60 лв.

# 4
  • Мнения: 216
 а някой ходил ли е в Дъбраш   http://www.hoteldabrash.hit.bg/about.html     много хубаво изглежда в сайта и е по отдалечен от язовира -предполагам няма да е лудница.

# 5
  • Мнения: 266
Някой може ли да ме ориентира как се стига до Доспат без автомобил ?Има ли директни автобуси, за колко време се стига и т.н. Заразихте ме с отзивите си, а нямам кола.
Ще бъда много благодарна!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 930
Аз пак си избутвам темата напред Mr. Green. Давайте впечатления и всякаква информация за почивка в Доспат Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 903
В събота се върнахме от почивка на язовир Доспат и съм много доволна. Но ние ходихме от другата страна на язовира - в Сърница. За хотелите в Доспат не мога да изкажа мнение. Като минавахме оттам и двата хотела, които си посочила ми се видяха много добри.

А иначе пътищата в този район наистина са ужасни. Mr. Green Май никъде в България не съм виждала по-лоши пътища.

# 8
  • София
  • Мнения: 123
Извинявам се,че използвам темата,но ми предстои средата на август почивка на яз.Доспат.Ориентирала съм се за град Сърница,затова искам да попитамtania28 на хотел ли бяхте-ако да-кои какви са цените и всичко което се сетиш.Благодаря предварително Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 903
Извинявам се,че използвам темата,но ми предстои средата на август почивка на яз.Доспат.Ориентирала съм се за град Сърница,затова искам да попитамtania28 на хотел ли бяхте-ако да-кои какви са цените и всичко което се сетиш.Благодаря предварително Hug

Пратила съм ти ЛС.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт