Възможно ли е след 4-тия месец да ви става лошо?

  • 4 784
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
 Cry Здравейте! От 2 дни нещо не се чувствам в кондиция. Става ми лошо на моменти и ми се доспива адски много към 15 часа! Това нормално ли е?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Напълно нормално е!Призляването не спира по закон след 4-ти месец!При всяка бременност е различно!

# 2
  • Мнения: 183
Но, до този момент се чувствах страхотно и по нищо не личеше , че съм бременна... Нито ми се спеше, нито ми се повдигаше..., хапвах си /и сега си хапвам/, но сега чувството е различно.

# 3
  • Мнения: 24 467
Много е индивидуално. Първата ми бременност беше много лека, имах такъв проблем само 1-2 месеца, след което всичко си беше наред. През втората съм повръщала от началото до края и нищо не беше в състояние да ми помогне. Въпреки това и двете бебета бяха здрави след това.

# 4
  • Мнения: 331
Нормално е. На мен ми се гадеше и повръщах до началото на седмия месец. Просто тялото на всяка жена реагира различно. Пожелавам ти скоро да отмине, защото усещането е много неприятно наистина!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
И аз мисля, че е нормално. Всеки организъм по различен начин приема бременността. Аз също доста си поспивах. Дано скоро отмине  Peace

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ставаше ми лошо и си повръщах до края на 9м. т.е до секциото.
Предпоследно в предродилна зала и за последно - по време на операцията.

# 7
  • Мнения: 2 922
Ставаше ми лошо и си повръщах до края на 9м. т.е до секциото.

И на мен вторият път, без повръщането, ми беше лошо до края.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
Ставаше ми лошо и си повръщах до края на 9м. т.е до секциото.
Предпоследно в предродилна зала и за последно - по време на операцията.

На мене поне в болницата ми се размина, по простата причина, че повръщах само сутрин след ставане, та си бях "свършила работата"  преди да тръгна за секциото ....

А иначе така - всеки ден до деня, в който родих.
И си заспивах където дойде - на бюрото в работата по всяко време и задължително вечер на дивана след 18.30, както си гледах телевизия, а сутрен не можех да си отворя очите дори и след 9 ...

# 9
  • Мнения: 368
Аз съм в 7ми месец и в събота ми стана толкова лошо, че за първи път от началото на бременността си повръщах. Така че нищо няма да те подсети, че се е свършило с гаденето. Има да ти се вие свят, особено ако пракалиш със стоенето навън по жегите и още един куп други призлявания (киселини и пр.), характерни за следващите триместри.

Чудя се и аз какво ли ни чака до края  newsm78 newsm78 newsm78

# 10
  • Мнения: 4 965
За цялата ми бременност (8 месеца) нямаше ден, в който да не ми е лошо и да не ми се гади.
А последните 3 дни преди раждането бях с непрестанни контракции и при всяка контракция повръщах.

Всяка бременност е различна.

# 11
  • Мнения: 1 098
Разбира се, че е възможно. При всеки е индивидуално. Не е задължително всичко да свърши в еди коя си седмица

# 12
  • Мнения: 4 668
Ставаше ми лошо и си повръщах до края на 9м. т.е до секциото.
Предпоследно в предродилна зала и за последно - по време на операцията.
И аз така ! С тази разлика , че не раждах секцио  Rolling Eyes , но си повръщах по време на раждането  Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Разбира се, че е нормално - изобщо не се притеснявай, а си почивай повече.

# 14
  • до канала
  • Мнения: 518
Възможно е до последно да се чувстваш зле

Общи условия

Активация на акаунт