Каква количка за 1 год. и от къде

  • 1 395
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 018
Купувам количка, може нова, може и ІІ употреба! Съпругът ми държи да е триколка!
Синът ни е на 1 год. и до сега ползвахме на KRAFT, но не сме доволни от нея, пък и се води зимна. Та, въпросът ми е, може ли някой, да ми каже, коя марка да предпочета. Ако и някой продава нещо запазено и с добро качество, може да ми пише!
Аз съм от Варна, но магазини в които се продават колички...освен на Бебчо, ШТъркел, и до Практикер, не видях. Може, ли някой да ме упъти къде мога да намеря по-голям избор.
Благодаря, на всички отзовали се мами  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
чиполино спортива  или пък Куини запп-са летни Peace

# 2
  • Мнения: 2 018
Комбинирана триколка ДЕСТА
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1589
Някой има ли такава ? предимства и недостатъци

# 3
  • Мнения: 81
Отиди в магазин Щастливо бебе. Намира се преди светофара на Окръжна болница, точно срещу детската кухня. Има хубави колички.

# 4
  • Мнения: 2 018
Отиди в магазин Щастливо бебе. Намира се преди светофара на Окръжна болница, точно срещу детската кухня. Има хубави колички.

Знаеш ли, предишната количка KRAFT я купихме от там. продавачката, която и ми е + това бивша съученичка ми каза , че количките в този магазин са от САЩ /за това били толкова скъпи/. Поръчахме си, и зачакахме. След време мъжът ми отиде да я вземе. Оказа се , че нямало от нашата количка, а някаква друга със ужасен сив цвят. И понеже много бързахме, съпругът ми решил да я вземе. Предимството на тази количка беше само това, че е силно проходима. И уж зимна, а сенника и със дупки! Но както и да е /това, че я закупихме изобщо е наша грешка/ това му натяквам и до ден днешен на съпругът ми!
После представи си, се оказа, че е от Китай!  #Cussing out
Но.... около Коледа и се счупи нещо си на едното колело. /Забравих да кажа, че когато си избирахме от този маг. продавачката каза, че имат 2г. гаранция - най-голямата гаранция в целият град!/
И така, отидох принея по Коледа... беше ми обещано да се вземе колелото и когато е готово да ми го върнат.През това време ви е ясно, че количка не мога да ползвам!  Каза, че ще ми се обади! Е....така и не го направи! И когато отидох отново - репликата и беше " То кой знае, как е счупено това колело!" Така и не заеха да поправят колелото. Въпреки всичко аз продължих с нея ... криво ляво се оправихме.
Но вече от този магазин.... НИКОГА!!!

# 5
  • Мнения: 255
ами зависи къде живееш има толкова магазини в които има хубави летни колички.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Аз съм от Варна, но магазини в които се продават колички...освен на Бебчо, ШТъркел, и до Практикер, не видях. Може, ли някой да ме упъти къде мога да намеря по-голям избор.
Благодаря, на всички отзовали се мами  bouquet

Може да заповядате в магазин "Рошко", предлагаме детски колички на марките: Bebe Confort, NeoNato, Brevi, Peg Perego, Сasualplay.

# 7
  • Мнения: 2 018
Аз съм от Варна, но магазини в които се продават колички...освен на Бебчо, ШТъркел, и до Практикер, не видях. Може, ли някой да ме упъти къде мога да намеря по-голям избор.
Благодаря, на всички отзовали се мами  bouquet

Може да заповядате в магазин "Рошко", предлагаме детски колички на марките: Bebe Confort, NeoNato, Brevi, Peg Perego, Сasualplay.

Благодаря Ви господине! Идвахме  във Вашия магазин ... какво да Ви кажа, почустваме се ужасно, докато стигна до вратата. Добре, че бях със съпруга си, че иначе нямаше да влязя!
Цените Ви са толкова претенциозни - повече от магазин намиращ се в центъра на Варна!!! И въпреки всичко излязохме, с мисълта да си помислим за една от предлаганите колички! Но какво беше изумлението ни, когато трябваше да напуснем бегом с детето, защото съседите Ви по помещение решили в този момент да вдигат невъобразим шум от рязане... или там каквото беше. Детето се разплака! Оставям настрана мръсотията която се шири там, неосветеността на подлеза и др. Тези, които са посетили магазина, разбират за какво говоря!
Знаете ли, Ваша работа е къде ще си инвестирате парите, и въобще дали да ги инвестирате, но моя работа е аз дали ще стъпя отново във Вашия магазин!

Желая Ви успех!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Аз съм от Варна, но магазини в които се продават колички...освен на Бебчо, ШТъркел, и до Практикер, не видях. Може, ли някой да ме упъти къде мога да намеря по-голям избор.
Благодаря, на всички отзовали се мами  bouquet

Може да заповядате в магазин "Рошко", предлагаме детски колички на марките: Bebe Confort, NeoNato, Brevi, Peg Perego, Сasualplay.

Благодаря Ви господине! Идвахме  във Вашия магазин ... какво да Ви кажа, почустваме се ужасно, докато стигна до вратата. Добре, че бях със съпруга си, че иначе нямаше да влязя!
Цените Ви са толкова претенциозни - повече от магазин намиращ се в центъра на Варна!!! И въпреки всичко излязохме, с мисълта да си помислим за една от предлаганите колички! Но какво беше изумлението ни, когато трябваше да напуснем бегом с детето, защото съседите Ви по помещение решили в този момент да вдигат невъобразим шум от рязане... или там каквото беше. Детето се разплака! Оставям настрана мръсотията която се шири там, неосветеността на подлеза и др. Тези, които са посетили магазина, разбират за какво говоря!
Знаете ли, Ваша работа е къде ще си инвестирате парите, и въобще дали да ги инвестирате, но моя работа е аз дали ще стъпя отново във Вашия магазин!

Желая Ви успех!


Уважаема госпожо,
Първо: Не разбирам причината да сте груба. Никой не Ви е накарал да дойдете насила в магазина. Вие сте клиент и имате правото да изберете какво и от къде да си купите.
Второ: Цените ни не смятам, че са претенциозни, по - скоро Вие имате прекалено високи очаквания и изисквания - искате количката да е луксозна и "да изглежда атрактивно" и цената да е като на китайска. Е няма такъв магазин, и на центъра няма. Освен всичко това, имаме претенциите да продаваме това, което го няма и на центъра Simple Smile
Трето: За разлика от други магазини в нашия магазин можете да спрете пред вратата, нещо което е немислимо в центъра.
Четвърто: По отношение на мръсотията искам да Ви попитам, защо не сте настроена така войнствено по отношение на Община Варна, все пак подлеза е общински и би следвало общината да го поддържа и осветява. Ние правим, каквото е по силите ни (било като поизметем подлеза, било като сме го осветили с наши средства), няма да Ви питам Вие колко пъти сте направили оборка пред жилището си.
Няма да питам и от кой магазин ще пазарувате след като "от този магазин никога" и "от този магазин никога"  Laughing.....
Съжалявам, ако на моменти Ви звуча прекалено лично.

Всичко добро Ви желая Simple Smile

# 9
  • Мнения: 466
 bo_slavova , МНОГО ГРУБО ИЗКАЗВАНЕ.

Вярно е , че все пак всеки може да си изкаже мнението, но според мен  хората не могат да робуват на чуждата мръсотия. Загледала ли си се , че по улиците всеки хвърля, храчи , (с извинение сере и пикае), където му хрумне и едва ли е тяхна работа да се занимават само с това. Съгласи се, че едва ли е по силите на която и да е било фирма да се справи с мръсотията и най-накрая всеки набляга на доброто  обслужване и вниманието на клиентите.

А от постингите на магазин  Рошко съм останала с впечатление, че са много любезни и отзивчиви хора.

Човека съвсем добронамерено те е поканил в магазина, а ти така да се изкажеш просто е невъзпитано  и много грубо според мен.

# 10
  • Мнения: 255
не сме ли понякога повече от претенциозни към хората от магазините, а ние самите не си погледнем колко сме добри в нашите си работи. Случвало ми се е да съм в точно детски магазин и влизат майки с по- големи деца които се яхват върху скъпите играчки и безугледно почват да се друсат върху тях, а продавачките трябва да стоят и любезно да се усмихват на майката която се прави че не вижда точно какво се случва. Днес искам да кажа на хората които работят в магазините.....благодаря ви че ви има и че издържате понякога лошите ни настроения. Желая лек ден на всички Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 018
Не съм груба! Просто изказвам мнение, че само добро отношение към клиента не е достатъчно да се развива бизнес! И драги ми "смехурко", аз вече съм платила една доста добра цена за моята първа количка... но останах излъгана, както в последствие после на лични ми писа и друга майка, която е била с почти същия проблем от този първи магазин. За това вече, голяма сума за количка...малко трудно бих дала!
 Но както почти всичко в БГ, такава и търговията ни! Такова и отношението към клиентите, такива и търговците. Както наскоро на една моя приятелка, шефа на маг. Бебчо и казал - "Кьорав карти не играе" Хе хе - сякаш е отишла там, за да се надлъгват и цакат!!!
Та както казах вече и търговците ни такива, ако пък са любезни и отзивчиви, то не са достатъчно далновидни, относно, къде и как да инвестират, пари- както във Вашия случай! Този подлез не е действащ още от комунизма! Нима Вие не го знаехте!
А относно, оборката пред моето жилище - не, не съм правила такава, аз просто си отварях очите и не си спестявах парите, когато го купувах. И мисля, че при вас проблема е че това помещение Ви се е струвало ефтино и за това сте го купили - но уви, господине ефтиното излиза скъпо. Това последното е не само в БГ, а навсякъде по света!

Груба съм била! Ами нека да съм груба, аз Ви казвам истината. А можете да го приемете и като поука и като съвет от човек, който се е занимавал с търговия  - 20 години. Но сигурна съм, Вие сам си знаете - по оборотите които правите на това място!
Тези, които не купуват от Вас и те ли са грубияни! Или само тези, които Ви казват, защо не купуват от Вас! Ще Ви кажа една приказка, която бях чула от майка си -" И семки, да е - на кьоше да е! "

И за да не се чувствате длъжен да ми отговорите и да не се чувствате още по-зле от преди да Ви кажа тези думи, ще се обърна към всички мами, които се чудят за какво става дума!
Ако не сте посетили все още м-н Рошко - направете го! Обстановката в магазина е добра, обслужването е на ниво! Цените са малко над нормалните. Действително има стоки, които липсват в другите магазини! За качеството... не мога да гарантирам. Това е работа на г-на, който ще ви обслужи. Може би имат отстъпки при по-големи покупки! За това последното също не гарантирам! Просто прехвърлям топката в собственика на магазина!

 РР Факта, че се състоя този спор между нас, може да Ви доведе и любопитни клиенти защото лоша реклама няма - нали знаете!   Ето, че можете да извлечете и полза от една грубиянка! Ако ли не го осъзнавате...то това вече ще Ви дойде в повече!

# 12
  • Мнения: 2 018
не сме ли понякога повече от претенциозни към хората от магазините, а ние самите не си погледнем колко сме добри в нашите си работи. Случвало ми се е да съм в точно детски магазин и влизат майки с по- големи деца които се яхват върху скъпите играчки и безугледно почват да се друсат върху тях, а продавачките трябва да стоят и любезно да се усмихват на майката която се прави че не вижда точно какво се случва. Днес искам да кажа на хората които работят в магазините.....благодаря ви че ви има и че издържате понякога лошите ни настроения. Желая лек ден на всички Simple Smile

Тук ще отговоря като търговец - какъвто и съм! Добрият търговец е длъжен да изтърпи и дори да подобри настроението на клиента, но ние от БГ все още не сме го разбрали!! Защото е лесно да продадеш стока, на този, който вече е решил да си купи! Въпросът е дали ще успееш да накараш онзи, който се съмнява, който има претенции, който дори няма намерение да си купува, да накараш този човек да ти има доверие и не на последно място да не се почувства излъган, а доволен от избора, който ЩЕ направи. И да си любезен, дори с този, който само гледа - защото той ще се върне!
А относно скъпите играчки или стоки, които могат да бъдат повредени - също си има начини! В задължението на търговеца, не влиза само - да се вземат парите!

# 13
А за нас непросветенитер къде се намира този магазин "Рошко"? Аз не съм го чувала, но се чудя какво ще стане ако всички собственици на магазини почнат да пишат в този форум:) и съответно да водят "словесна война" с недоволни клиенти. Не знам дали някой ще има време и нерви да чете всичко. Хубавият магазин не може да пострада от критика, а не толкова хубавият .... собственикът си знае.

# 14
  • Мнения: 2 039
Сега и аз да кажа за магазин Рошко!Наистина местонахождението му не е от най-добрите(не говоря за квартала,а за подлеза),но:
1.Самият магазин е направен и подреден с вкус и желание
2.Има прекрасни играчки на Tolo toys) www.tolotoys.com ,които са на доста поносими цени в сравнение с Chicco и Fisherprice
3.Когато отидохме с мъжа ми да търсим идеи за подарък на сина ни,бяхме възхитени от обслужването и високата компетентност на собствениците  Peace
4.Да,магазинът предлага предимно маркови стоки,но не съм забелязла да е по-скъп от останалите.Все пак си има хора за всякакви магазини  Wink
 Бих се върнала там,независимо от ужасния подлез,защото ми писна от смотани магазини с голяма реклама като Хиполенд и разни други такива  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт