бедрата?

  • 2 023
  • 20
  •   1
Отговори
Моля за помощ от някой който е в час.Проблемът ми е че имам слаби крака с изключение на вътрешната горна част.Тренирам всеки ден но явно не правя нещо като хората.ИМате ли представа какво помага и за колко време ще ги оправя?пишете моля ви Hug

# 1
  • Мнения: 4 678
Ходиш ли на фитнес?  bouquet

# 2
На фитнес не ходя но имам вело и тежести вкъщи и всеки ден трнирам .На 15 съм тежа 48кг и съм висока 169см.КАт фигура съм слаба но тази зона е опасна:)И не искам да ги стягам а парво да сваля мазнините щтото видимо има:)СПазвам храинтелен режим и от месеци не ям калорични неща.НАблягам на плодове зеленчуци и месо

# 3
  • Мнения: 4 678
КОлелото го карай с повишен пулс поне 45 мин
На малка степен ,но с висок оборот.
Например на 1 степен с 30 км/ч да не падаш под тях за начало
Крака трудно ще станат в къщи.трябва фитнес
Какви тежести имаш и как и по колко въртиш на колелото?  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 959
...На 15 съм тежа 48кг и съм висока 169см...НАблягам на плодове зеленчуци и месо...
AsH, а ти колко кг гониш, не са ли достатъчно малко тез, или Ти искаш само стягане на бедрата? А чете ли си отговорите от предишната подобна тема, там Момичета добри съвети са Ти дали? Ето Ти упр- я за бедра . Атлете, тез няма ли да й помогнат?!

# 5
  • Мнения: 4 678
Краката са трудна мускулна група.трудно тръгват.дори и с тежести .дори при мъжете.Трябва големи натоварвания дори и при жените.най-вече при жените.знаеш ми темата ЗАЩО ЖЕНИТЕ ТРЯБВА ДА ТРЕНИРАТ ТЕЖКО
След тренъровка е хубаво да се пият амино и протеин.защото след тренировка организма започва да топи мускул, а ние трябва да го запазим  bouquet
ствоите упражнения може да тренира ,но голям ефект трудно ще постигне
тука трябват железа,още повече че сте жени и при вас нещата в спорта по-трудмо се получават  bouquet

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 18:24 от Поци

# 6
  • Мнения: 861
Проблемът ми е че имам слаби крака с изключение на вътрешната горна част.Тренирам всеки ден но явно не правя нещо като хората.
Същата работа, само че при мен проблемът е външната горна част. Иначе съм си достатъчно слаба, не само горната част на тялото, но и краката са ми слаби. И колкото повече отслабвам, толкова по-несъръзмерни ми изглеждат краката, защото горе не помръдват  #Cussing out.

# 7
  • Мнения: 2 959
...сте жени и при вас нещата в спорта по-трудмо се получават...
Атлете, недей така. Упорството и волята помагат навсякъде и в диетите, и спорта, и на мъжете и на жените. А колкото до женският метаболизъм, наистина нещата започват да се различават но след като жената мине 35г, тогава много по- бързо се губи мускулна маса, за сметка на натрупване на нежеланите мазнинки/ но това можем да го обсъждаме с Теб като проблем, защото сме на подобаваща възраст/, но за AsH и РеГе нещата не стоят така. Те могат да разчитат на млад организъм, а още повече че и двете спортуват стабилно и внимават с храненето си.

Честито, Модераторе! Успех със сайта, Кабаасов!

# 8
благодаря за отговорите на ден карам по 40мин вело но не искам да правя упражнения с тежести щото с тях краката ми изглеждат още по големи:( ще карам по упорито вело и по продалжително и ще се овивам с фолио newsm78

# 9
  • Мнения: 4 678
Не знам ,на мен ми писва Peace
Колко хора тренират? newsm78
Как се чувстват? newsm78
Организма няна значение , за моята жена не вярват ,че е раждала,за  мен смятат че съм на на 22г
Ама аз не съм :sick:a ЩЕРКАТА идва и вика ,дай 5
Тренирам и бъхтя,всеки ден у фитнеса
Само-Rock  bouquet

# 10
а да те питам вярно ли е че фат бърнърите само пречат натрупването на мазнини в клетките а не да ги махат newsm78 и в такав случаи l-carnitin ли да си взема и има ли наистина тои ефецт при отслабване и за колко време ефекта става видим?

# 11
  • Мнения: 4 678
Ако не тренираш-бърнър
Ако тренираш-карнитин
Може и двете заедно
Към бърнара организма не свиква и може да го вземаш постоянно,а с карнитина трябва да правиш паузи
Отслабва се от двете-зависи от дозата  bouquet

# 12
отслабва се ма с колко за колко време.извиняваи че те занимавам но ми писна от тези мои крака дебели.
Казаха ми че от бърнъри се отслабва само ако в тях се съдържа карнитин и че по добре било да си отслабвам сега само с карнитин защото сам малка и да не се натоварвам излишно с химии как мислиш и ако примерно почна да зимам карнитин и тренирам примерно всеки ден коремни и вело по 45мин за един месец какъв минимален ефект ще има?

# 13
  • Мнения: 4 678
В почти всички бърнъри има карнитин
Това не са чак такива химии
Колко си кг/ръст?
Ако правиш всеки ден коремни ,най-малкото ще ти стане по-широка талията,а си мисля че това не  е целта тиnewsm78

# 14
ми 48кг 169 см Видях че си писал за липозана че е добър и че дори при жена ти има ефект.Какъв е точно ефекта,за колко време и вярно ли е че дори да не тренираш пак отслабваш с този липозан.А и ако го взимам трябва ли да взимам карнитин?

Общи условия

Активация на акаунт