Детска кухня

  • 770
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте мами въпроса ми е как давате храната от детската кухня. На обяд какво давате ,супичката и манджата ,или само основното ,а вечер супата  newsm78 ,незнам как да ги давам Thinking. Педито ми каза ,че поне веднъж дневно трябва да давам АМ на малчо ,но ние много често се събуждаме в 8.30ч и хапваме направо попара. Така АМ остава за вечеря, но сега незнам какво да правя с тази кухня и кога да давам АМ. Ние сме почти на 11мес. и доколкото знам АМ е задължително! Моля дайте съвет как да си разпределим храненията с детската кухня и АМ! Благодаря предварително Peace

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз се записвам да следя темата.

# 2
  • Мнения: 1 207
На обяд се дава супата и пюрето,а за следобяд остава десерта.Ние още обаче ни идва в повече и супа и пюре за обяд и не я давам.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
Вече не сме на кухня но когато бяхме давах манджата и кремчето на обяд, за вечеря супата  Peace Това е около 8 часа
За следобедна закуска не ми оставаше и  правех или взимах от готовите кремчета, давах плод, или нещо друго.
Вечерно време преи да заспи пие млякото (около 22-22,30 часа). С шишето заспива  Laughing и все още го пие с удоволствие

# 4
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз наобед давам малко от супата и пюрето,към 16ч давам дерта, а към 19-19,30ч давам останалата супа с малко сухар и колкото изяде.Вечер си пие млякото преди да заспи.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 029
Сутрин давам АМ (според мен то е по-важно от попарата, сирене може да слагаш в супата и в основното). На обяд - основното, следобед кремчето - ако е по-гъсто го разреждам с АМ, вечер супата.

# 6
  • Мнения: 4 621
Когато бяхме на кухня давах второто за обяд, десерта за закуска в 17 часа. Супите за съжаление на ги искаше.

# 7
  • Мнения: 1 165
Ние сме със същия режим като вашия-четирикратно хранене.Сутрин давам някаква закуска,на обяд 1/3 от супата+осн.ястие,следобед каша,а за вечеря за момента сме на кисело мляко+бисквити(отказва ми АМ).

# 8
  • Мнения: 7 947
Сутрин попара, към 10.30 плод, 13.00 второто ядене от кухнята с кисело мляко, в 16.30 десерта от кухнята, към 20-20.30 супата от кухнята с малко хлебче и кисело мляко.
Разбира се има дни когато Яни си яде от нашето ядене, но основно това ни е режима. И много кисело мляко! JoyИ плодове и сокове, когато се сетя...

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 15:21 от viliko

# 9
  • Мнения: 213
Сутрин и вечер АМ (още не може да се откаже поне от едното мляко), към 10 ч. плод или кифла или нещо друго, на обяд основното ястие от кухнята, към 17.00 ч. плод или кисело мляко или десерта от кухнята и на вечеря - супичката и преди лягане - вечерното АМ.

# 10
  • Мнения: 962
sutrin-popara
obqd-mandjata ot kuhnqta
sletobqd-deserta
obqd-supata
predi lqgane ,malko Am


сутрин-попара
обяд-манджата от кухнята
следобяд-десерта
обяд-супата
преди лягане, малко АМ


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 20:30 от Vivi

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
sutrin-popara
obqd-mandjata ot kuhnqta
sletobqd-deserta
obqd-supata
predi lqgane ,malko Am

Два обяда ли имате  newsm78
Веднъж хапвате манджата на обяд, след това следобедната закуска и пак обяд - сага обаче супата  Wink

# 12
  • Мнения: 121
Давам на малчо да хапва така както сте писали : сутрин 6ч АМ, 10-30ч попара, 14ч основното , 16-30ч- 17ч кремче ,20ч супичка. Пробвам да му давам в 22ч АМ но явно на моя малчо му идва в повече и не го иска. Незнам дали да продължаваме така или вечер да си му давам само АМ. Thinking Благодаря предварително Peace

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз сутрин давам попара или каша,на обед второто,следобед кремчето и вечер супата.Ако не иска супата вечер му правя мляко с бисквитки.

# 14
  • Мнения: 2 039
Когато ще се храним в къщи,давам половината супа и основното за обяд,а десерта го давам следобяд.Ако обаче сме на разходка,изобщо не вземам супата,давам само пюрето,че супата много тече и мразя да го уливам по улиците  Peace

Общи условия

Активация на акаунт