Парафанго

  • 5 676
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Има ли някой, който да е пробвал тези антицелулитни процедури?
Доволни или недоволни, споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 804
Не,не съм ги пробвала,но ти събуди интереса ми.
Ще следя темата и ...знае ли човек.Може и да пробвам...

# 2
  • Мнения: X
Днес ми беше първата процедура. Ще споделя какви са резултатите след десетата. Силно се надявам да има ефект.

# 3
  • Мнения: 1 400
Чувала съм, но не съм пробвала. резултатите били главозамайващи, но все пак това е втора ръка инфо Peace

# 4
  • Мнения: 620
А какви са тези антицелулитни процедури Rolling Eyes Нищо не ми говори това Confused
Добре,че не питам и кво е целулит Joy Joy Joy Wink

# 5
  • Мнения: 505
Днес ми беше първата процедура. Ще споделя какви са резултатите след десетата. Силно се надявам да има ефект.
Как протече самата процедура, дай малко подробности плс  Praynig

# 6
  • Мнения: 505
А какви са тези антицелулитни процедури Rolling Eyes Нищо не ми говори това Confused
Добре,че не питам и кво е целулит Joy Joy Joy Wink
Joy
 Антицелулитна терапия - Парафанго - топла терапия с парафин и морска кал, която гарантира загуба на сантиметри в проблемните области, формиране на силуета, хидратиране и подобряване тургора на кожата

# 7
  • Мнения: X
Днес ми беше първата процедура. Ще споделя какви са резултатите след десетата. Силно се надявам да има ефект.
Как протече самата процедура, дай малко подробности плс  Praynig
Първо - обработване на проблемните области със скраб за тяло. После - втриване на специален продукт, последван от масаж с антицелулитно и дрениращо действие, после намазване с парафин, завиване на тялото с фолио и затопляне. Общо около час и половина. Областите по които се работи са корем, бедра, колене, седалище. Масажа е доста болезнен. Продуктите с които се работи са различни, според проблемните области. Аз кърмя, затова при мен използват съвместими с кърменето продукти. Също така съм склонна към образуване на спукани капиляри по краката, за което също се използва специален продукт. Козметичката ми е опитна, а масажистката е дипломиран физиотерапевт също с много опит. Напълно съм им се доверила, дано накрая да остана доволна. Процедурата ще се променя и модифицира при следващите сеанси, в зависимост от постигнатите резултати и индивидуалните особености.

# 8
  • Мнения: 505
Благодаря ти за изчерпателния отговор  Hug Можеш ли да споделиш, колко плащаш за 1 процедура?

# 9
  • Мнения: X
Ще ти пратя ЛС.

# 10
  • Мнения: 1 479
Аз също се интересувач колко струва  една процедура, ако имате желание споделете!

# 11
  • Мнения: 624
Мишенце-аз също съм в кюпа на желаещите да разберат цени за тези процедури,споделете plsss...
  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 624
Днес ми беше първата процедура. Ще споделя какви са резултатите след десетата. Силно се надявам да има ефект.
Как протече самата процедура, дай малко подробности плс  Praynig
Първо - обработване на проблемните области със скраб за тяло. После - втриване на специален продукт, последван от масаж с антицелулитно и дрениращо действие, после намазване с парафин, завиване на тялото с фолио и затопляне. Общо около час и половина. Областите по които се работи са корем, бедра, колене, седалище. Масажа е доста болезнен. Продуктите с които се работи са различни, според проблемните области. Аз кърмя, затова при мен използват съвместими с кърменето продукти. Също така съм склонна към образуване на спукани капиляри по краката, за което също се използва специален продукт. Козметичката ми е опитна, а масажистката е дипломиран физиотерапевт също с много опит. Напълно съм им се доверила, дано накрая да остана доволна. Процедурата ще се променя и модифицира при следващите сеанси, в зависимост от постигнатите резултати и индивидуалните особености.

А това звучи толкова хубаво,за съжаление не зная на коя козметичка да се доверя,преди време ходих на антицелулитни процедури/не парафанго,обаче/,резултат-нулев newsm11 smile3511 smile3516
Сега отново искам да опитам,защото целулитът ми си е на мястото ooooh!

# 13
  • Мнения: X
Не искам да споделям тук цените на процедурите, а няма и смисъл. Аз ходя в салон в малко провинциално градче. Цените на такива процедури в София, Пловдив или Варна биха били доста по-високи.

# 14
  • Мнения: 505
И аз вчера ходих на такива процедури. Платих 10лв, и аз съм в провинцията. Само дето при мен областите на обработака бяха - колене, бедра и седалище. Още не мога да говоря за ефект  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт