Слънчева алергия?

  • 768
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 236
Мъжа ми в4ера се върна от морето,беше там около месец по работа,два пъти само е ходил на плаж,но като го видях в4ера след банята направо щях да припадна.Целия му гръб,ама наистина целия,вклю4ително ръцете са му осеяни с хиляди малки пъпчици.Лошото е 4е са с бели връх4ета,а аз си знам 4е има ли гной зна4и има някакво възпаление и трябва да се предприеме нещо.Той оба4е е категори4ен,не иска да ходи на лекар,да не съм го занимавала с глупости... #2gunfireЩяло да мине...Аз оба4е много се притеснявам,днес питах в аптеката ,ама явно не ми разбраха въпроса и ми казаха да си взема алергозан??? #Crazy newsm78Искам да ви питам някой има ли идея какво да взема,нещо,което ще помогне наистина?

# 1
  • Мнения: 636
Ами пробвайте наистина с Алергозан крем Peace

# 2
  • Мнения: 1 952
Псило балсам или Фенистил, но по-добре отидете на лекар.

# 3
  • Мнения: 1 236
Да де,ама алергозана не е ли най-ве4е за ухапвания от комари примерно,разни ужилвания по-скоро.На мъжа ми пъп4иците са гнойни и затова се съмнявам 4е алергозана е правилното решение? newsm78

# 4
  • Мнения: 1 952
Става и алергозан, но едва ли ще помогне.

# 5
  • Мнения: 1 236
Псило балсам или Фенистил, но по-добре отидете на лекар.
Благодаря ти Лили Иванова,още сега отивам да търся в денонощната аптека до нас за едно от двете.А може и двете да взема направо!

# 6
  • Мнения: 636
Не знаете дали е слънчева алергия. А и тук само гадаем newsm78 Да иде на лекар най-добре. И друг път да се маже с крем с много висок фактор.Възможно е да е и от мръсната вода. Имаше репортаж за това.

# 7
  • Мнения: 1 952
Пробвайте с псило балсам, по-евтино е, а е върши работа.
Може да намажете и с някое бебешко кремче, ако имате под ръка.

# 8
  • Мнения: 1 952
Съгласна съм с baba_iaga(по случайност).
Аз дори мисля, че е по- скоро замърсяване от прах, пот и тн.

# 9
  • Мнения: 1 236
Ох,незнам,може да сте прави,той е сервитьор и сега в тази жега наистина му е много топло на работа ,а е и доста мръсно.Само 4е миналото лято нямаше такова нещо,аз затова си мисля 4е е нещо от слънцето,а относно лекаря просто е абсурд да го замъкна,каквото е диване.Все пак ще пробвам с този Псило балсам,благодаря ви моми4ета за съветите!

# 10
  • Мнения: 1 952
Завлечи го поне до аптеката. Не че тия са много вещи там, ама пак ще ти препоръчат нещо като го видят.

# 11
  • Мнения: 196
Може да е някаква алергия, но мисля, че не е слънчева. Страдам от такава от около 15 години, но пъпчиците при нея не са гнойни. При някои хора са ситни и сухи, а при други са като червени петна на известни участъци от кожата.

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Питайте в аптеката за ЗИРТЕК! Ако е слънчева алергия това ще му помогне, но трябва да се съчетае и с някакво мазило.

Общи условия

Активация на акаунт