Бебе на 7.5 месеца - върти си главата

  • 990
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 328
От известно време започна да си върти главата - понякога като си е легнал, друг път като играе, доста бързо - наляво и надясно.
Може ли да е пак от "недоразвита нервна система" като при малките бебета? (трепереше докато заспиваше понякога като беше по-малък).

# 1
  • Мнения: 335
И ние започнахме точно по това време да си въртим главата на ляво и на дясно.И аз се бях притеснила че нещо му има на детето и споделих с една приятелка.Тя ми каза че това е игра  Joy,ако ти започнеш да си въртиш твоята,ще видиш как  и то започва да си я върти  Laughing Тогава се успокойх и започнахме играта   Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 328
ОК, ще следя.. а правехме и едно "танци-манци" и май след него почна.. дано е така Simple Smile  Peace

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
и ние имахме такъв период. ..

# 4
  • Мнения: 100
Бебка правеше така преди да заспи в продължение на няколко месеца. Сега не го прави  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
И моят син прави така.Успокоямам се,че е игра,защото ако в този момент някой започне да го имитира се залива от смях и продължава играта.Даже в парка вече му викат "Айде,Боби,тик-так!"

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
правеше така легнал като се мъчеше да заспи. бях се изплашила, че му има нещо, но мина и тоя период Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт