проблем при полов акт

  • 1 362
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,незная дали тук трябваше да пусна тази тема но...Проблема ми е че по време на половия акт не се овлажнявам.Преди се случваше по рядко но напоследък е почти редовно.Знам че има някакви гелове,но не ми се ще да ги използваме всеки път.Имала ли е някоя от вас подобен проблем и как го решихте.Малко се срамувам че пиша за това  Blush , незная дали и лекар би ми помогнал.Ще съм ви много благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 753
Бременна ли си, раждала ли си скоро? Ако ДА, значи може да е от това.
Ако не, според мен трябва да си видиш половите хормони дали са ти в норма, което означава, че трябва да посетиш лекар.
Иначе - Глайтгелен - ние го ползвахме редовно след ражданията ми  Wink

# 2
Да раждала съм преди 3.5 години,но и преди да родя го имах този проблем.Хич не ме се ходи по лекари но май ще трябва да събера смелост и да отида....някой ден.

# 3
Не се притеснявай, аз също имам такъв проблем, въпреки че не съм раждала.Според мен удължете повечко любовната игра или пробвайте овлажнител-глайтгелен или дурекс, продават зелен и червен.Но не съм ги ползвала, бях си взела овлажнител на талодерма.Не се отчайвай има и други жени с твоя проблем.

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
позлвайте пове4е техники като френска и стимулиране с пръсти, няма на4ин да не стигне до овлажняване, после са помощните! ако не -доктор!

# 5
  • Мнения: 2 070
Щом не се овлажняваш сигурно не се вьзбуждаш или греша

# 6
напротив даже.приятеля ми е доста страстен любовник  и знае как да ми достави удоволствие.всичко друго си е перфектно само дето това ми липсва,и май наистина ще трябва да отида на лекар.След като родих имах проблеми и с щитовидната жлеза и някои хормони   и явно трябва да си направя по обстойни изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт