загубен колет

  • 2 011
  • 20
  •   1
Отговори
на някой случвало ли му се е
преди повече от седмица изпратих малък пакет на дядо ми и той изчезна може ли някой да ми каже какво се прави в случая

# 1
  • Мнения: 442
би трябвало в пощата, когато си изпращала колета, да си попълнила една бланка и да са ти отрязали част от нея. ако не си я изхвърлила, отиди с нея и питай - трябва да го търсят.

извинявай, но прочетох заглавието като `загубен коТлет`

# 2
  • Мнения: 1 299
Редовно нещо някъде ми се губи. Колет изпратен от Бг в чужбина винаги ми е пристигал, но от там насам  ooooh! И се чудя, в кого е вината  newsm78 Последният ми колет от Англия не пристигна  Cry А един друг пак от там дойде с месец закъснение с още две опаковки и 100 печата (беше веднъж преопакован и подпечатан в Германия, а още веднъж след това преопакован и подпечатан в Швейцария  Crazy).
Та и аз се чудя - къде да питам, кой е отговорен newsm78

# 3
  • Мнения: 6 871
Извинявам се, че се намесвам, но исках да попитам нещо, а не виждам смисъл да пускам отделна тема. Като пускам колет къде точно се пишат данните за получателя и подателя, защото си спомням, че имаше някакви изисквания?

# 4
  • Мнения: 1 299
Горе ляво твоя адрес, и долу в дясно - на получателя!

# 5
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Извинявам се, че се намесвам, но исках да попитам нещо, а не виждам смисъл да пускам отделна тема. Като пускам колет къде точно се пишат данните за получателя и подателя, защото си спомням, че имаше някакви изисквания?

Данните на подателя се пишат горе вляво, данните на получателя - долу вдясно.
Ако се изпраща колет в чужбина (над 2 кг) трябва да се отиде в централна поща на международно гише.

Много по-удобно е да се изпрати т.нар. "малък макет" (до 2 кг.) - става от всяка поща.
Опакова се пред тях, имат най-различни пликове и кутии.

Ползвала съм много пъти тази услуга - пристига за около 2 седмици до всякъде.

Миналата седмица си забравих доста от багажа при една приятелка в Гърция, та тя ми го изпрати по пощата в петък и вчера си го взех  Peace

# 6
  • Мнения: 6 871
Благодаря ви много за бързите отговори  bouquet

# 7
пазя бележката но те ми казват че пакета е получен ама дядо ми не го е взел

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами да ти докажат, че е получен. Подписват се получателите в една бумага, доколкото си спомням. Дядо ти подписал ли е, че е получавал нещо?
Откъде докъде е пътешествувала пратката, все пак?

# 9
всичко е подписано даже има егн но....... фалшиво

# 10
  • Мнения: 442
сега вече работата май става дебела. дела, експертизи... ако ти се занимава.

# 11
  • Мнения: 6 871
всичко е подписано даже има егн но....... фалшиво

Добре де, те не са ли му искали личната карта да сверят името?

# 12
  • Мнения: 1 299
всичко е подписано даже има егн но....... фалшиво


Добре де, винаги искат лични кари, как е станало  newsm78

# 13
ami tuk v nashta poshta mi kazaha che moje i bez lichna karta kato si napishesh egn-to pak dali e tvoe?........ Thinking

# 14
  • Мнения: 1 299
 Shocked На мен без лична карта отказват да ми дадат

Общи условия

Активация на акаунт