pitane za bemkite

  • 2 830
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
zdraveyte.imam sledniya problem-imam bemki,koito zapo4naha da se uveli4avat i se razmnojavat po tsyaloto mi tyalo.ima li nyakoy koyto da mi dade sıvet kakvo da pravya.na kakıv lekar tryabva da otida.nyama li efikasna narodna retsepta za tyah*predvaritelno blagodarya

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
здравейте.имам следния проблем-имам бемки,които започнаха да се увеличават и се размножават по цялото ми тяло.има ли някой който да ми даде сıвет какво да правя.на какıв лекар трябва да отида.няма ли ефикасна народна рецепта за тях*Предварително благодаря

 Първо, дали наистина за бенки или за брадавици става въпрос?
 Бенките са плоски и тъмно кафеви, докато брадавиците обикновено са с телесен цвят и зърниста структура.

# 2
  • Мнения: 130
И аз се интересувам от темата. Имам светла кожа и много малки ситни червени бемки по тялото, които по-късно потъмняват. Ще следя темата!

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Колкото може по-малко слънце и кожен лекар за точна диагноза!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 570
И при мен го има този проблем, не са брадавици. В събота съм на кожен. На слънце и преди съм била и то доста повече, а проблемът е от няколко месеца.

# 5
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
И при мен го има този проблем, не са брадавици. В събота съм на кожен. На слънце и преди съм била и то доста повече, а проблемът е от няколко месеца.

 С тъмните бенки трябва много да се внимава - в никакъв случай да не се чоплят, да се използват слънце-защитни кремове, понеже до колкото знам, те се разглеждат като проява на прекарциноза, по-точно само  като предразположеност.

Общи условия

Активация на акаунт