Направление за мамограф

  • 617
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 190
Досега не съм ходила на мамолог, а след раждане, кърмене и т.н, вече е време да го направя.
Обадих се на джипито, но той нещо не беше съвсем в час, каза че само гинеколозите издавали направления, но нали за гинеколог пък джипито трябва да ми издаде направление.... Толкова ли е сложно (за пореден път ooooh!)
Според вас има ли смисъл да губя време със 100 направления, или е по-добре да се ориентирам към частен кабинет?

# 1
  • София
  • Мнения: 272
Ох, аз съм в същото положение. Сега взех направление от ЛЛ за гинеколог. Него ще го помоля за направление за мамолог и ако не ми даде ще отида на частен преглед.

# 2
  • Мнения: 212
Личния лекар не може да даде директно направление за мамолог, затова той или гинеколога /без значение, и двамата могат да го дадат/ издават направление за хирург и той ви изпраща при мамолога. На мен ЛЛ ми даде за хирург, хирурга за мамолог. Може и да е възможен друг вариант, ЛЛ да даде за гинеколог, а той за мамолог.


Не би трябвало да откаже, но може да трябва да се почака, защото те също имали лимит за направленията.

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 12:39 от _Ива_

Общи условия

Активация на акаунт