"Гъба" в оцета

  • 2 971
  • 6
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Не знам дали ви се е случвало, но ние в къщи използваме домашно направен ябълков оцет и много често вътре в шишето се образува едно нещо като гъба, по-точно - като медуза. Изхвърлям го, прецеждам оцета и след няколко дни - пак същото. Някой знае ли лек срещу това нещо?

# 1
  • Мнения: 393
Ами аз доколкото знам чрез тази гъба се образува оцета.Но с нашия винения не сме имали подобен проблем поне аз не съм забелязвала newsm78 странно

# 2
  • Мнения: 1 995
ами точно тази гъба показва,че оцета е истински а не менте!  Naughty
да си виждала в купен оцет нещо подобно? НЕ! Преди мнооого години ,когато бях малка   се получавашетакава гъба  в оцета
Защото в купения оцет   химията  преобладава-  #2gunfire

# 3
  • Според сезона
  • Мнения: 297
ами точно тази гъба показва,че оцета е истински а не менте!  Naughty
да си виждала в купен оцет нещо подобно? НЕ! Преди мнооого години ,когато бях малка   се получавашетакава гъба  в оцета
Защото в купения оцет   химията  преобладава-  #2gunfire
smile3521 И аз така знам . Случвало ми се и в купен и гледам да му запомня марката и да купувам само от него

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Да, и аз съм голям привърженик на естествените неща, но просто не е приятно. И след като няма лек - здраве да е

# 5
  • Мнения: 5 183
Лек има.
Ти сама го каза.
Прецеждаш  Peace

# 6
  • Мнения: 292
Преди 5-6год. бяха пуснали някаква мода да ги сушат тези гъби и да ги носят в себе си за щастие.Майка ми още си я носи,незнам дали е вярно.Лек за съжаление не знам но мисля,че няма.

Общи условия

Активация на акаунт