Помощ!! Хемороиди.

  • 3 541
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
Моля ви да ми помогнете със съвет за трайно излекуване от хемороиди. Мъжът ми страда от тях и казва, че му е супер гадно. Ако някой от вас знае къде и покакъв / оперативен или не/ начин, на каква цена. Всяка информация ще ни бъде от полза. Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Първо мъжът ти да яде повече манджи и по-малко сухи храни.
Има много ефикасни лекраства в аптеката за мазане и орални.
Мисля, че ще му дойде добре една диетка от много течности и по едно кисело или прясно мляко на ден.(по-точно това, което го кара да ходи с извинение)
Знам колко е гадно! Успех!

# 2
опитай с таблетки детралекс / в указаната доза / + мазило -например масту или ... има много

# 3
  • Мнения: 3 461
Опитайте с други методи преди операцията. Моя приятелка се подложи на такава в Израел, каза, че дни след това е виела от болки, а след години й се появиха отново. Има едно лекарство, Daflon 500 се нарича в Бахрейн, в Бг. е под друго име, същото, пие се 3 дни по схема, успоредно с мазането, на мен ми помогна много, също трябва да се избягват лютивите и пикантни храни и задължителна хигиена, миене и пр.

# 4
Аз знам от няколко мои приятели, които вече се оправиха, че при д-р Желязков безкръвното лечение е много успешно. Мазилата само успокояват, а той ги премахвал без операция за няколко минути.
А и бил много приятен и млад човек.

Успех и късмет!

# 5
къде може да се намери д-р Желязков ?и какво точно представлява тази безкръвна операция?

# 6
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Виж аз какво наскоро намерих по темата: http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1737806/an/0/page/0#Post1737806

Общи условия

Активация на акаунт