каши Нестле Wellbeing

  • 741
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 744
Днес в детския магазин видях, че зареждат нови каши на Нестле - гама Wellbeing, дадоха ми и брошурка. Три вида са
-ориз и моркови
-с липов цвят
-овес със сини сливи.
Някой ползвал ли ги е? Харесват ли ги бебчетата ви?

# 1
  • Мнения: 7 947
Ние не сме ги опитвали, но честно казано не ми звучат много добре комбинациите. Но пък може да вземеш една и ако ти хареса, а и бебока ако му се ослади - защо не! Когато хапвахме каши моя Яни обожаваше банановата и зърнените - взимала съм на най-различни марки и не е имало проблем. На Фризокрем си спомням че ухаеха супер, но всички стават! Въпрос на избор от твоя страна! Laughing

# 2
  • Мнения: 344
Днес в детския магазин видях, че зареждат нови каши на Нестле - гама Wellbeing, дадоха ми и брошурка. Три вида са
-ориз и моркови
-с липов цвят
-овес със сини сливи.
Някой ползвал ли ги е? Харесват ли ги бебчетата ви?
Тези каши безмлечни ли са или в тях има мляко?

# 3
  • Мнения: 24 467
Днес в детския магазин видях, че зареждат нови каши на Нестле - гама Wellbeing, дадоха ми и брошурка. Три вида са
-ориз и моркови
-с липов цвят
-овес със сини сливи.
Някой ползвал ли ги е? Харесват ли ги бебчетата ви?

На мен ми звучи интересно. Да не би това да са храни за решаване на специални проблеми с храненето- напр. тази с ориза и морковите- при разстройство, тази с овеса и сливите- при запек? Има ли повече информация по въпроса?
Не съм ги виждала още тези каши.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Безмлечна бебешка каша Силно стомахче - Бебешка каша NESTLÉ Силно стомахче с ориз и моркови срещу диария. Оризът има положителен ефект при диарии, заради лесносмилаемото нишесте, което улеснява абсорбацията на течности и електролити и доставя допълнителна енергия, без да увеличава осмотичното натоварване. Морковите съдържат различни видове фибри. 


Безмлечна бебешка каша Сладки сънища - Липов цвят за спокоен сън. Комбинацията от пребиотици и пробиотици осигурява нормалната функция на храносмилателната система и намалява случаите на стомашен дискомфорт, което заедно с липовия цвят допринася за спокойния сън на бебето.


Безмлечна бебешка каша Нежни фибри - Овес и синя слива срещу запек. Овесът е богат на диетични /разтворими и неразтворими/ фибри, които регулират чревната функция. Те са главно бета-глукан и целулоза. А синята слива помага на правилното функциониране на организма, благодарение на лаксативния си ефект.

От тук: http://www.nestle.bg/pageBaby.asp?pID=128&ppID=15


 

# 5
  • Мнения: 24 467
Благодаря, Виви, тъкмо и аз си мислех, че са за решаване на определени проблеми, само липовия цвят не можах да си обясня, а то било основно за спокоен сън- има логика. Ще вляза в препратката да зачета информацията.

Общи условия

Активация на акаунт