Подути от рев очи

  • 15 094
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Извинявам се за депресиращото заглавие Sad
Опитах се да намеря таква тема, но намерих съвети за подпухнали очи просто, които на мен не ми действат.
След рев ми се подуват ужасно очите, направо си променят формата и въпреки, че след това обикновено следва голям сън и това не помага. Имате ли нещо, което ползвате и действа достатъчно бързо?

# 1
  • Мнения: 1 165
Пробвай с компреси от студен чай или резени краставица.Дано ти помогнат.Със сигурност обаче това,което ще ти помогне най-много е да спреш да плачеш Wink

# 2
  • Мнения: 3 622
А защо толова често плачеш?  newsm78

# 3
  • Мнения: 267
Благодаря, момиче   bouquet
Не плача често, в никакъв случай ...просто ..мъже, караници ..знаете как е, а на мен малко рев ми трябва и ми личи. Не е често, но се случва Sad

# 4
  • Мнения: 3 622
Аз понякого плача като чета книга или гледам филм, които са ме развалнували и очите ми стават червени. Плискам се със ледено студена вода по - продължително и се оправям

# 5
  • Мнения: 267
Малко черен чай на пакетчета и лед и май съм по-добре.
Просто искам като се събудя да има нещо, което за минути да премахва следите от това, което ми се е случвало снощи, че да не се ядосвам наново.

# 6
  • Мнения: 341
Аз съм точно така, но не веднага, а на следващата сутрин. Дори и следобед да се случи, а не обезателно вечер, на сутринта пак е така. Очите ми просто са други - подути и освен това ужасно тъжни, дори иначе да се смея с глас. Трябва да минат 2-3 часа за да се оправят и да си станат моите очи. Дори ред пъти съм се сдържала точно заради ужасния вид на следващата сутрин. Решение не съм открила. Гледам след като се случи да ги наплискам със студена вода, за да подейства евентуално съдосвиващо, но не съм убедена, че това променя нещо.

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Отвара от лайка успокоява много очите  Peace Напоява се памучно тампонче и се поставя на клепачите.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Може да замразиш лайка във формички за лед/отварата де/и като се наложи обтриваш с кубчето.

Ама по-скоро ти пожелавам по-малко сълзи!

# 9
  • Мнения: 222
Може да замразиш лайка във формички за лед/отварата де/и като се наложи обтриваш с кубчето.

Ама по-скоро ти пожелавам по-малко сълзи!

 Peace Само не се обтривам с ледчето, а го натрошавм леко и го слагам в марличка и така оставям за малко върху клепачите, докато си лежа. За отока и паренето помага, виж за главоболието... Thinking

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не плачи! бъди весела Peace
мен ми помага лед за подути очи.

# 11
  • Мнения: 19 272
аз ползвам и един крем на Гарние за около очите.за сега помага да не ми се подуват очите.

# 12
  • Мнения: 526
Компреси с отвара от лайка-помагат много за уморени или подпухнали и зачервени очи.Кубчета лед също може.Аз потапям в отварата от лайка две козметични тампончета,от тези за разгримиране,слагам на очите и след това пред погледа ми направо светва.

# 13
  • Мнения: 267
Много сте мили, целувам ви всичките ..Simple Smile
Не мога да кажа, че съм тъжна, просто имам лошите си моменти, но и аз като Иноми, независимо колко отдавна е било, на сутринта е просто кошмар. Тотално различна ми е физиономията, просто като оток Sad А най-тъжното нещо след като веднъж си минал през това е, на следващия ден всички да те питат "Какво се е случило"
Още веднъж целувки, ей сега даже ще си сложа и лайка, за да ми се освежат съвсем Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 447
Ох, това си е проклятие  Confused И аз съм така - и изобщо не е нужно да е як рев, дори и от няколко сълзи очите ми стават като домати. Дотолкова е зле, че избягвам изобщо да рева (което пък не е добре, защото натоварва). Не съм забелязала нещо да има ефект при мен, но съм чувала за резени суров картоф (изсмуквали солта, която предизвиквала отока), както и за изстудени в хладилника лъжици.

Общи условия

Активация на акаунт